Azarath prezentuje okładkę nowej płyty i zaprasza na wrześniową trasę z włoskim Bulldozer

Pod koniec kwietnia zakończyły się prace nad piątym studyjnym krążkiem Azarath, który zatytułowany będzie „BLASPHEMERS’ MALEDICTIONS”. Nagrania trwały blisko dwa miesiące w studio Hertz pod okiem braci Wiesławskich, a efekt przebije najśmielsze oczekiwania wszystkich maniaków. Nie inaczej jest z okładką płyty, którą już dziś możemy zobaczyć pod tym adresem: http://witchinghour.pl/web_new/wp-content/uploads/2011/05/AZARATH-TITLE.jpg Za cover płyty oraz cały layout odpowiedzialny jest Zbigniew M. Bielak (Absu, Watain, Destroyer666, Autopsy).

Oto komentarz artysty: /”Nowa płyta. Nowy Azarath. Z każdej strony patrząc – Art Nouveau. Perwersyjna ornamentyka, przestrzeń, jadowita złośliwość pozornie pięknych form… Wyrażenie tych muzycznych cnót obrazem było nie lada wyzwaniem, mimo że jego zalążki miały dobrych kilka lat. „Blasphemers’ Maledictions” to naprawdę nieoczekiwany powiew rześkości na płatającej kolejne przykre niespodzianki deathmetalowej scenie, zatem – antycypując teutońskie tłumaczenie – wybiła WICHTIG Hour!”/ „Blasphemers’ Maledictions” trafi do sprzedaży w czerwcu 2011 nakładem Witching Hour jako ekskluzywny digibook oraz limitowany 12″ vinyl.

Już we wrześniu natomiast AZARATH zaatakuje 9 polskich miast na wspólnej trasie z włoskim BULLDOZER, legendą speed/black metalu ! Razem z nimi zaprezentują się WITCHMASTER i DEUS MORTEM, który będzie promował swoją debiutancką EPke. Ze strony Azarath możemy spodziewać się specjalnej scenografii oraz setu składającego się głównie z utworów z najnowszej płyty oraz z „D.I.E.” i „DEMON SEED” . Poniżej dokładna rozpiska trasy : 02.09.2011 LUBLIN – Grafitti 03.09.2011 RZESZÓW – Pod Palmą 04.09.2011 KRAKÓW – TBA 05.09.2011 KATOWICE – MegaClub 06.09.2011 WROCŁAW – Firlej 07.09.2011 POZNAŃ – Blue Note 08.09.2011 WARSZAWA – Progresja 09.09.2011 BYDGOSZCZ – Estrada Stage Bar 10.09.2011 GDYNIA – Ucho Już dzisiaj zapraszamy !!! Wkrótce podamy miejsca w których można będzie zaopatrzyć się w bilety. Pod tym adresem można posłuchać nowego utworu „Behold The Satan’s Sword”: http://witchinghour.pl/web_new/zespoly/azarath

Autor

10666 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *