Artillery na trzech koncertach w Polsce

Już na początku października do Polski na trzy koncerty przyjedzie legendarny zespół thrashmetalowy z Danii – Artillery. Grupa będzie promować najnowszy album „My Blood” wydany przez polską wytwórnię Metalmind. Koncerty odbędą się 6 października w katowickim Megaclubie, 8 października we wrocławskim Firleju, 9 października w stołecznej Progresji. Duńczykom towarzyszyć na koncertach będzie śląski The No-Mads oraz słoweński Negligence. Supporty zostaną ogłoszone wkrótce. Artillery to duński zespół założony w 1982 roku w Taastrup na przedmieściach Kopenhagi grający techniczny thrash metal. Artillery było jednym z pierwszym zespołów grających ten gatunek, mieli wpływ na jego powstanie. Z czasem wypracowali swój własny niepowtarzalny styl i jako pierwsi zaczęli grać techniczny thrash metal. Wzorowała się na nich Metallica (na płycie „… And Justice For All”) i Kreator (na „Coma of Souls”). Zespół dotąd wydał 6 płyt długogrających, z czego ostatnią w tym roku. Artillery dotychczas wystąpili tylko raz w Polsce – na Metalmanii w 2008 roku. The No-Mads to śląscy thrasherzy z krwi i kości. Zespół ma na koncie 3 pełne albumy, obecnie pracuje nad nowym materiałem. Natomiast słoweński Negligence to zespół z nowej fali thrash metalu, wydawany przez Metal Blade Records.

Szczegóły koncertów: Artillery The No-Mads Negligence + supports act 6.10 Katowice / Megaclub 8.10 Wrocław / Firlej 9.10 Warszawa / Progresja organizator: Live-Art Agency bilety w cenie 50/60 dostępne wyłącznie w sieci TicketPro.pl oraz w klubach

Autor

12012 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *