Arkona i Illness wypuszczą siedmiocalówkę

arkona illness1 września będzie miała miejsce premiera winylowego splitu, na którym znajdą się najnowsze nagrania dwóch black metalowych formacji, legendarnej polskiej Arkony oraz polsko-norweskiego Illness. Materiał wydany w formacie 7”EP zawiera po jednej kompozycji każdego zespołu, które zostały przygotowane specjalnie na to wydawnictwo. Arkona prezentuje utwór „Klucz Do Istnienia”, zarejestrowany podczas sesji nagraniowej najnowszego albumu Chaos.Ice.Fire, natomiast Illness udostępnił utwór „Zaraza” utrzymany w odhumanizowanej industrialno-black metalowej konwencji.

Płyta zostanie wydana w kooperacji Godz Ov War Productions i Third Eye Temple, w limitowanym nakładzie 300 sztuk jako standardowy sleeve z dwustronnym insertem. Wszystkie kopie ręcznie numerowane.
Okładkę oraz oprawę graficzną przygotował Mentalporn.com

Już teraz można posłuchać całego materiału:
https://soundcloud.com/godzovwar/sets/arkona-illness-klucz-do-istnienia-zaraza

Od 14.08.2014 rusza przedsprzedaż:
thirdeyetemple.bigcartel.com/product/arkona-illness-split-7-ep-preorder

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/GodzOvWar
https://www.facebook.com/thirdeyetemple
https://www.facebook.com/arkonahorde
https://www.facebook.com/Illnesshorde

Autor

11329 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *