Antimatter zapowiada nowe DVD i koncert w Sosnowcu

Antimatter zapowiada DVD koncertowe zatytułowane „An Epitaph” nagrane z kwartetem smyczkowym podczas trasy promującej „The Judas Table” oraz ostatni koncert w ramach „Black Market Enlightenment” w Sosnowcu 16 listopada!
16 listopada Antimatter wystąpi w Sosnowcu, w Jazz Club Komin na jedynym koncercie w Polsce tej jesieni:

W Sosnowcu, zespół będzie promował ostatnią, siódmą płytę pt. Black Market Enlightenment. Klasyczny elektryczny show Antimatter wzbogaci setlista składająca się głównie z nowych utworów. Mick Moss, wokalista i gitarzysta Antimatter, który jest siłą napędową zespołu od ponad 20 lat, podkreśla, że Black Market Enlightenment jest bardzo osobistym albumem, który opowiada historię uzależnienia od narkotyków i towarzyszącej nałogowi psychozy. 

15 listopada będzie miała miejsce premiera nowego DVD od Antimatter pt. An Epitaph. Znajdziecie na nim nagranie z koncertu Anglików z kwartetem smyczkowym w Kijowie, w 2016 r. Wystąp w Kijowie odbył się w ramach trasy promującej poprzednie, szóste wydawnictwo zespołu The Judas Table. 

Na An Epitaph znaleźć będzie można następujące utwory:
Leaving Eden
Black Eyed Man
The Last Laugh
Little Piggy
Too Late
The Power of Love
The Judas Table
Stillborn Empires
Epitaph
Redemption
Conspire
The Weight Of The World
Legions
Fighting For A Lost Cause

Pre-order DVD An Epitaph jest dostępny pod: https://antimatter.bigcartel.com

Bilety na koncert Antimatter są dostępne na:
Autor

12144 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *