Antigama ujawnia szczegóły nowego albumu

antigama4Warszawski ekstremalny grindcore’owo-eksperymentalny zespół ANTIGAMA ujawnia więcej szczegołów dotyczących najnowszej płyty zatytułowanej „The Insolent”.

Materiał został nagrany i zmiksowany w styczniu 2015 roku w warszawskim JNS Studio przez Pawła Grabowskiego i ANTIGAMĘ. Za mastering odpowiedzialny jest ponownie Scott Hull (Pig Destroyer, Agoraphobic Nosebleed) i jego Visceral Sound.

Na album składa się 10 premierowych utwoorów nieszablonowego, forward-thinking grindcore/metalu. Tytuły niektórych utworów to: “Reward or Punishment”, “Foul Play”, “Out Beyond”, “The Land of Monotony”. W nagranich wziął udział gość specjalny, legenda polskiej muzyki elektronicznej – Władysław “Gudonis” Komendarek.

“The Insolent” będzie wydany w czterech różnych formatach: CD, LP, kaseta magnetofonowa oraz digital download. Premiera wyznaczona została na 7 maja 2015 roku w barwach Selfmadegod Records.

Pierwszy utwór z płyty udostępniony zostanie do odsłuchu już wkrótce.

W 2015 roku ANTIGAMA obchodzi swoje 15. urodziny. Zespół będzie promował „The Insolent” występując na kilku koncertach w Polsce oraz odwiedzi Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych grając wspólną trasę z DRUGS OF FAITH, jak również wystąpi na słynnym festiwalu Maryland Death Fest.

Autor

11975 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *