Acherontas zakończył pracę nad nowym albumem

Grecy z ACHERONTAS, łączący occult black metal z rockiem lat 70-tych, zakończyli pracę nad siódmym albumem studyjnym, którego data wydania jest przewidziana na wiosnę nakładem Agonia Records.

Płyta została nagrana w trzech różnych studiach w Grecji, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Za miksy oraz mastering odpowiada George Emmanuel (Rotting ChristLucifer’s Child) z Pentagram Studio.

ACHERONTAS powrócił do wydawnictwa po wieloletniej przerwie. Wcześniej nakładem Agonia Records ukazały się mini album “Hermeticism” oraz album “Vamachara”, oba w 2011. Ten ostatni otrzymał reedycję na płycie winylowej wraz z nową okładką i kolekcjonerskim nagraniem demo. Ostatni album zespołu, “Amarta अमर्त”, ukazał się w zeszłym roku.

Komentarz zespołu: “Nowy materiał powstawał równolegle z naszym poprzednim albumem, ale zdecydowaliśmy się nadanie mu odrębnej formy, jako że muzycznie i ideologicznie cechuje się zupełnie innym podejściem”.

Więcej szczegółów łącznie z okładką, tracklistą i datą wydania zostanie ogłoszonych niebawem.

Skład:
Acherontas V. Priest – wokal, gitary
Saevus H – gitary
Hierophant – bass
Indra – gitary
T.J.F. Valley – perkusja

Autor

12278 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *