Acherontas i Nightbringer łączą siły

Przyszło prosto z Agonii:

The Ruins of Edom to tytuł najnowszego wydawnictwa spod szyldu Occult Black Metal w którym prym wiodą dwie spośród najbardziej interesujących formacji gatunku: grecki ACHERONTAS i amerykański NIGHTBRINGER. Split ukarze się 26. Czerwca w Europie i 16. Sierpnia w USA. Okładkę można obejrzeć powyżej.

Na The Ruins of Edom obydwa zespoły kontynuują kierunek obrany przy okazji wcześniejszych wydań, łącząc mroczne melodie, black metal i magiczne inwokacje dopięte klamrą mistycznej elegancji cechującej ten gatunek. Wspólny krążek nie kończy współpracy obu grup. Członkowie ACHERONTAS (grający za razem w Acrimonius: Cain Letifer, Acherontas V.P.9 i C.Docre) wystąpią jako muzycy sesyjni na nadchodzącej Europejskiej trasie NIGHTBRINEGR. “

Śpiącym to nie doczytałem, formaty w jakich split się ukaże:


Split ukaże się wyłącznie w limitowanych i specjalnie przygotowanych wersjach, w związku z czym zachęcamy entuzjastów obu formacji do szybkiego składania zamówień. Planowane formaty to:  limitowany do 1000 egzemplarzy 3-panelowy digipack CD z 8 stronicową książeczką  oraz limitowany do 300 sztuk 12 calowy vinyl (250 egzemlarzy w czarnym kolorze i 50, dostępnych wyłącznie przez sklep Agonia Records, w niebieskim kolorze)”

Autor

3829 tekstów dla Chaos Vault

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *