Absencja Volbeat na MetalFest – oświadczenie organizatora

VolbeatOdnośnie braku Volbeat na MetalFest – oświadczenie organizatora.

 

„W związku z rozpowszechnianiem przez zespół Volbeat nieprawdziwych informacji na temat odwołania ich koncertu, postanowiliśmy opisać całą sytuację.
Całkowitą winę za brak Volbeat na Metal Fest 2013 ponosi zespół i jego ekipa techniczna.

Metal Fest 2013, jak każda impreza masowa, odbył się zgodnie z przepisami o bezpieczeństwie imprez masowych i jako organizator posiadamy wszelkie wymagane w tym aspekcie decyzje, zezwolenia i opinie właściwych instytucji.

W dniu 21 czerwca zespół Volbeat przyjechał na teren festiwalu, jednakże jego ekipa techniczna od razu zaczęła kwestionować bezpieczeństwo sceny koncertowej. Scena koncertowa została zamontowana przez profesjonalną firmę spełniającą wszelkie obowiązujące normy w tym zakresie. Pomimo 2 godzinnych prób negocjacji z naszej strony, ekipa techniczna powiedziała, iż koncert się nie odbędzie i zespół odjechał.

Pomimo braku winy po naszej stronie, jako organizatorzy wyrażamy ubolewanie nad zaistniała sytuacją i współczujemy fanom, którzy specjalnie przyjechali na ten koncert.
Informujemy również, że niezadowolonym osobom zwracaliśmy pieniądze za bilety.

Dziękujemy pozostałym zespołom występującym podczas Metal Fest 2103, którzy jak zawsze nie zawiedli swojej oddanej publiczności.
MetalFest Crew”

Autor

10989 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *