Aborym: pierwsze informacje o nowym albumie

aborymWłoscy industrial/electro metalowcy ABORYM ujawnili pierwsze szczegóły nowego albumu. Krążek zatytułowany „Shifting.negative” jest obecnie w fazie nagrań w trzech różnych studiach. Za jego produkcję odpowiada wokalista/założyciel grupy Faban oraz wielokrotny zdobywcą amerykańskiej nagrody Grammy Marc Urselli (John Zorn, Lou Reed, Mike Patton, Tomahawk) w EastSide Sounds Studios (Nowy Jork).

W pracę nad albumem zaangażowni są także Emiliano Natali (Fear No One Studios), współpracujący z zespołem już przy okazji „Psychogrotesque” oraz „Dirty”, jak również Luciano Lamanna (Subsound Studios) i Teo Pizzaloante (Braingasm Lab).

„Shiting.negative” jest pierwszym albumem nagrywanym w nowym składzie. Do Fabban‚a dołączyli multiinstrumentalista Dan V, który nagrał już gitary i bass, RG Narchost (również bass), gitarzysta Davide Tiso (Gospel Of The Witches, ex-Ephel DuathNiō) oraz klawiszowiec Stefano Angiulli.

Znany jest również spis utworów (kolejność losowa):

Unpleasantness
Decadence in a nutshell
Big H
Slipping through the cracks
10050 Cielo Drive
For a better past
Precarious
Tragedies for sale
Going new places
You can’t handle the truth

Wydawcą albumu będzie Agonia Records, natomiast sama data wydania nie została jeszcze ustalona.

Autor

12161 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *