Skip to main content

Na 19 kwietnia Chaos Records przewidziało wydanie debiutanckiego krążka chilijskiego, death metalowego Antagonyze. “Interpretations Of The Unknown Wilderness” wjedzie na cd oraz na taśmę i złoży się na niego 10 utworów.

*****

21 marca pojawi się natomiast, również debiutancki, album niderlandzkiego Duindwaler. “In Het Heemskerks Duin” pojawi się za sprawą Void Wanderer Productions / War Productions (digipack i wersje cyfrowe) oraz Zwaertgevegt (na taśmie). Na krązku usłyszymy sześć numerów. Jeden z nich poniżej.

*****

Coffins wjeżdża z nowym krążkiem. Doom / death metalowcy wydadzą “Sinister Oath” za pośrednictwem Relapse Records. Na krążku usłyszymy dziwięc numerów. Okładką zajął się Axel Hermann (Asphyx, Bloodbath, Demolition Hammer). A kto ciekaw, to za pośrednictwem Lycanthropic Chants ukazał się 7” calowy split Coffins z Gravavgrav. 150 kopii na na niebieskim winylu i 150 kopii na zielonym winylu.

*****

Me Saco Un Ojo Records (vinyl) wespół z Dark Descent Records (cd) wyda drugi album tureckiego Engulfed. “Unearthly Litanies Of Despair” będzie składał się z ośmiu niumerów i ukaże się 19 kwietnia. Otwieracz macie poniżej.

*****

Także na 19 kwietnia Time To Kill Records zaplanowało wydanie debiutanckiego materiału włoskiego death / grindowego Slug Gore. “They Slime! They Ooze! They Kill!” zostanie wydane na cd, taśmie oraz na winylu i składać się będzie z dwunastu kawałków.

*****

Nie ma newsflesha bez Iron Bonehead Productions. Niemiecka wytwórnia na trzeciego maja przewidziała wydanie debiutanckiej epki francuskiego, death metalowego Profanation (to ci na facie do tego wydania newsflesha). “Skull Crushing Violence” wjedzie na cd oraz na winyl. Znajdziemy tam sześć numerów. Jeden macie poniżej.

*****

Również i trzeciego maja za sprawą Personal Records pojawi się debiut wywodzącego się z Chicago, black metalowego Ossilegium. „The Gods Below” składać się będzie z dziewięciu numerów, które wjadą na płytę cd. Otwieracz macie poniżej.

*****

„Exclamation Po​!​nt” taki tytuł bedzie nosił nowy krążek warszawskiego Armagh, który ukaże się za sprawo Dying Victims Productions 15 marca na cd oraz na winylu. Znajdzie się na nim osiem kawałków, które zamkną się w niespełna 40 minutach. Jeden z kawałów do odsłuchu poniżej.

Łysy
801 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj