Skip to main content

Zaczniemy jak tydzień temu: na 23 listopada Sepulchral Productions zaplanowało wydanie trzeciego pełniaka kanadyjskiego Délétère. Album black metalowców z Québécu będzie nosił tytuł “Songe D’une Nuit Souillée” i złoży się na niego osiem numerów. Można już odsłuchać jeden z numerów, który znajdziedzie się na albumie:

*****

Jedziemy dalej ze świeżynkami. “Oozing Radioactive Vomition” taki tytuł będzie nosiła druga płyta brytoli z death metalowego Cryptworm. Stuff wyda Me Saco Un Ojo Records (winyl) w kooperacji Pulverised Records (płyta cd) i Extremely Rotten Productions (taśma). Materiał dostępny będzie 15 grudnia. Na materiale znajdziemy 6 numerów:

*****

Black metalowy Azathoth’s Dream zadebiutuje dzięki Iron Bonehead Productions 8 grudnia pełniakiem zatytuowanym: “Nocturnal Vampyric Bewitchment”. Materiał wtłoczony zostanie na winyl i usłyszymy na nim dziewięc numerów. W tym właśnie ten…

*****

Trochę egzotyki. Pochodzące z Puerto Rico death metalowe Necronemesis wypuści epkę “Warfield Forever” za pośrednictwem Horror Pain Gore Death Productions 1 grudnia. Znajdziemy na tym materiale pięc numerów. Otwieracz macie poniżej.

*****

Natomiast 9 grudnia Signal Rex wyda kompilacyjny materiał portugalskiego Voëmmr. Na “Negras Sessões No Abismo Sul” złożą się dwa dema zespołu: “Sombr Moebrd” (2018) i “Tordaebr Odr Daebr” (2020)

*****

Hirax powraca! Szósty już pełniak zwać się będzie „Faster Than Death” i wjedzie w Was taranem już we wczesnym 2024 r. w postaci kaset, placków oraz płyt CD. Więcej szczegółów niebawem!

*****

Wracamy do epek. Na 1 grudnia Invictus Productions zaklepało datę wydania epki właśnie, włoskiego doom / death metalowego Into Darkness. Materiał wtłoczony będzie na 12” calowy winyl i będzie nosił tytuł “Cassini – Huygens”. Materiał ukazał się już w tym roku (w marcu) na cd i taśmie za pośrednictwem Unholy Domain Records.

*****

15 grudnia dzięki Werewolf Records ukaże się trzeci pełniak finów z Vargrav. “The Nighthold” pojawi się na cd i taśmie. Natomiast winyla należy spodziewać się w przyszłym roku. Na krażku usłyszymy 12 numerów.

*****

Również 15 grudnia nakładem Hells Headbangers pojawi się mini album amerykańskiego Demoncy. “Diabolica Blasphemiae” dostępne będzie na cd i na taśmie. Wydanie winylowe zaś pojawi się w przyszłym roku. Na mini usłyszymy pięć numerów. Okładkę do tego wydawnictwa stworzył Nestor Avalos.

*****

I na koniec taki kawałek. To właśnie w Upirze między innymi, a także ostatnio w Hell’s Coronation udzielał się Skogen, który zmarł 7 listopada w wieku 36 lat. Przyczyną była wznowa guza mózgu, z którym Skogen walczył od dłuższego czasu.

Łysy
784 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

EPka od Nefastu

OracleOracle5 listopada 2018
Lost Legacy picture
Newsy

Wieści od Lost Legacy

OracleOracle15 lutego 2020

Skomentuj