Skip to main content

Na 23 listopada Sepulchral Productions zaplanowało wydanie trzeciego pełniaka kanadyjskiego Délétère. Album black metalowców z Québécu będzie nosił tytuł “Songe D’une Nuit Souillée” i złoży się na niego osiem numerów.

*****

A na piątego grudnia fiński Saasta zaklepał wydanie swojej nowej epki. “Black | Death | Doom” ukaże się nakładem Inverse Records i sułyszymy na niej cztery numery.

*****

W drugiej połowie grudnia, dokładniej dwudziestego pierwszego, ukaże się drugi pełniak szwedzkiego, black metalowego Abskräde. “Undergång” pojawi się nakładem Purity Through Fire jako cd, winyl oraz digipack w formacie A5. Na krążek złoży się jedenaście numerów.

*****

Tegoż samego dnia, również nakładem Purity Through Fire uświadczymy siódmy już duży materiał ukrańskiego Bergrizen. “Die Falle” dostępne będzie jako digipack cd, winyl oraz taśma. Na materiale usłyszymy pięc numerów, które łącznie będą trwały nieco ponad 41 minut.

*****

10 stycznia Zazen Sounds wyda nowy mini album australijskiego Krvna. “The Rythmus Of Death Eternal” pojawi się jako digipack. Natomiast nasza rodzima Third Eye Temple wypluje ten materiał na taśmie. Na materiał złoży się pięc numerów (w tym dwa covery, kolejno: ‘As Astral Images Darken Reality’ Abigor oraz 'Man Of Iron’Bathory).

*****

Wracamy do grudnia. Signal Rex na 8 grudnia przyklepało datę premiery debiutanckiego mini albumu black metalowego Burial Moon. Krążek zatytułowany po prostu „Burial Moon” pojawi się na płycie cd, winylu oraz na taśmie. Na krążek złożą się cztery numery.

*****

Bloodofjupiter pracuje nad nowym krążkiem, który ma ukazać się w przyszyłym roku. Dla ciekawskich. W skład zespołu wchodzą David Isberg (z Opeth) na wokalu, Roberto “Thord” Granath (z Mefisto) na bębnach oraz Brynja Ströman (z Brash) na basie i Johan Klevenskog (z Mort ex-Godphobia). W ubiegłym roku band wydał dwa single, które ukazały się cyfrowo. Jeden do zapoznania poniżej.

*****

Deathmetalowcy z Vitriol szykują się do premiery swojej drugiej płyty zatytułowanej „Suffer & Become” na której znajdzie się 10 kawałków. Materiał ma ukazać 26 stycznia za sprawą Century Media. Dostępny będzie zarówno na CD, jak i winylu. Jeden numer do odsłuchu:

*****

Suicide Circle powraca z następcą wydanego w 2021 roku „Shotgun Prayers”. Drugi pełniak zespołu będzie nosił tytuł „Bukkake of Souls”. Materiał złoży się z siedmiu numerów i ukaże się nakładem Osmose Productions już 29 grudnia. W skład zespołu wchodzą Meyhna’ch (Mütiilation) oraz Kham. Na albumie pojawiają się również goście: Maxime Taccardi, Obskuritatem i Zoldier Noiz.

*****

I na koniec…

Łysy
801 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Armagh debiutuje

OracleOracle7 kwietnia 2016

Skomentuj