Skip to main content

Na początek Azja. Black metalowcy z Singapuru Infernal Execrator podpisali papiery z Pulverised Records na wydanie nadchodzącej płyty. Krążek zatytułowany będzie „Diabolatry„. Nagraniami, miksami i masteringiem zajął się Nizam Aziz w Sacrificial Altar 47 Studio. Na krążku znajdzie się osiem kawałków. Okładkę stworzył Jenglot Hitam (Perdition Temple, Stukas, Impiety, etc).  Można sprawdzić już jeden z numerów, a reszta 15 grudnia.

+++++ +++

Ósmego grudnia natomiast Signal Rex wyda debiutancki materiał ekwadorskiego, black metalowego Avræ Lvnæ. “Ntdd Strl” (serio taki tytuł ma ten album) ukaże się na płycie sidi, winylu oraz na taśmie. Tracklista przedstawia się tak (serio, takie tytuły): ‘Ntr – Cnstlcn D Rn’, ‘Ntdd Strl’, ‘N L Mjstvs Nch’, ‘Crpt Strl’, ‘Ls Strlls Sn Ls Js Csmcs’, ‘Scndnd Ls Nfns Cnfn Strl’, ‘Ls Rgns Hnsptas Dl Vnrs’ and ‘Vtr – Cntlcn D Scrpn’. Jeden kawałek do odsłuchu poniżej.

+++++ +++

W piątek (20 października) nakładem Hells Headbangers ukazał się split Abigail z Nekrofilth. “Fuck In Hell’s Evil Bitches” dostępny jest na kompakcie i na taśmie (winyl będzie, ale później).

+++++ +++

Reckless, kolumbijscy speed metalowcy z Bogoty, wydadzą już 29 października nakładem Dying Victims Productions swój debiutancki materiał. “Sharp Magick Steel” dostępne będzie na cs, winylu i na taśmie.

+++++ +++’

Na pierwszego grudnia natomiast przewidziane jest wydane nowej epki fińskiego, black/death metalowego Malicious. “Merciless Storm” ukaże się nakładem Invictus Productions na cd i dwunastocalowym winylu. Na krążku znajdziemy cztery numery, jeden z nich poniżej.

+++++ +++

Rok od zaznaczenia swojej obecności na scenie debiutancką EPką, Narbo Dacal w końcu zapowiada swój długogrający debiut! Nowy album grupy zatytułowany „Elysium Now” ukaże się 24 listopada nakładem wydawnictwa Piranha Music. Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo jest utwór „Roses„, który możecie przesłuchać na kanale YouTube wytwórni oraz popularnych serwisach streamingowych.

+++++ +++

Natomiast Kanadyjczycy z Phobocosm wydadzą swoją najnowszą płytę dzięki Dark Descent Records. Na płycie znalazło się sześć death metalowych utworów. Całość będzie do sprawdzenia od 8 grudnia, a już dziś można odsłuchać jeden numer z płyty zatytułowanej „Foreordained

+++++ +++

Osiem symfoniczno black metalowych numerów znajdzie się na najnowszym albumie Aeon Winds ze Słowacji. Trzeci album w dyskografii zespołu będzie zatytułowany „Night Sky Illuminations„. Wydawcą będzie Avantgarde Music. Premierę zaplanowano na 17 listopada.

++++ +++

Jeśli nie widzieliście Spiter na żywo, wasza strata. To był zajebisty koncer! Na osłodę więc mój faworyt:

Łysy
802 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

tymo
Newsy

Trzecia płyta Tymo

OracleOracle26 stycznia 2022

Skomentuj