Skip to main content

3 listopada nakładem Wolves Of Hades w kooperacji z Argento Records ukaże się debiutancki materiał niderlandzkich black metalowców z Nahasheol. “Serpens Abyssi” dostępne będzie na cd, winylu oraz na taśmie i znajdzie się na nim sześć numerów.

*****

Debiuten będzie mógł się też pochwalić jednoosobowy, fiński black metalowy projekt Uhritulet. Krążek nazwany po prostu „Uhritulet” ukaże się 22 września za pośrednictwem Purity Through Fire.

*****

Dalej jedziemy na debiutach. Ukraińcy z war metalowego Infernation dzięki Nekrolust Records wydzadzą swój debiutancki materiał. “Dark Path Of Renunciation” ma pojawić się 1 października

*****

Włosi z death metalowego Morbus Grave podpisali papier z Memento Mori, czego efektem ma być nowy pełniak zespołu, który ma ukazać się w pierwszej połowie przyszłego roku.

*****

Jakby ktoś był ciekawy, to Season Of Mist wznowi compilację dem Cynic. Materiał “Uroboric Forms” ukaże się 17 listopada na winylu. Będzie zawierać również 7” calówkę, która będzie zawierać alternatywną wersję tytułowego kawałka oraz ‘The Eagle Nature’. “Uroboric Forms” ukazał się pierwotnie za pośrednictwem Century Media Records na cd w 2017 roku.

*****

O. Kolesie z black/thrashowego Eternal Evil pochwalili się światu nowym kawałkiem, który wjedzie na nadchodzący krążek pod tytułem “The Gates Beyond Mortality”, a który ukaże się nakładem – ekhm – Listenable Records jako digipack cd, winyl (500 kopii na świat) oraz na taśmie. No nie zaspacjalnie, nie zaspecjalnie to wygląda…

*****

Październik sypie premierami. 28 października nakładem Amor Fati Productions w kooperacji Babylon Doom Cult ukaże się trzecie demo belgijskiego, black metalowego Oerheks. Amor Fati sypnie 12” calowym winylem, a Babylon Doom Cult posypie taśmą. Demo o tytule “Valkengebed” zawierać będzie dwa kawałki ‘Valkengebed’ i ‘Blauwe Vleugels’. Pierwsze dwa dema wjadą natomiast na cd pod wspólnym tytułem “Grondslagen”.

*****

Skoro o demach. Cosmic Cause Productions odpowiada za wydanie debiutanckiego demo Desolatus – „Duch opustoszałych przestrzeni”. Na limitowanej do 28 sztuk kasecie znalazły się 3 utwory melancholijnego Black Metalu, w  tym jeden utwór opatrzony wierszem „Podczas burzy” Mirosława Dobrzańskiego (1848-1914). 

*****

Teraz coś z Hell’s Headbangers Records. Dzięki nim będziemy mogli obcować z najnowszym, piątym albumem Cemetery Urn. Australijscy death metalowcy zatytułują go „Suffer the Fallen„. Zamieszczonych na nim zostanie osiem numerów zamykających się w trzydziestu pięciu minutach muzyki. Będzie to też powrotny album z oryginalnym wokalistą zespołu – D. Bloodstormem. Całość będzie dostępna od 27 października, a dziś możecie sprawdzić jeden z numerów.

*****

I na zakończenie – tak, tak wiem – długo oczekiwana zapowiedź nowego materiału od  Cruciamentum. „Obsidian Refractions” zawierać będzie sześć plugawych hymnów, które zapowiadane są, jako najdojrzalszy, najcięższy i najbardziej wymagający materiał hordu. Premiera zapowiedziana jest na 24 listopada za sprawą Profound Lore Records. Album objawi się za pośrednictwem płyt CD, placków oraz formatu elektronicznego.

Łysy
804 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj