Skip to main content

Najpierw coś smutnego – Andrew LaBarre, znany z takich kapel jak Impaled czy Ghoul zmarł 30 czerwca.  Andrew miał czterdzieści trzy lata, chorował na stwardnienie zanikowe boczne. No to posłuchajmy.

***** ***

W chwili gdy czytacie te słowa dostępny jest już nowy krążek singapurskiego grindowego Wormrot. Wydawcą jest – mało aktywne ostatnio Earache Records. Płyta zatytułowana jest „Hiss” i skłąda się z dwudziestu jeden numerów (trzydziestu jeden minut muzyki).

***** ***

Zostajemy w regionie. Of Boötes Void Death Spell” to tytuł nadchodzącego, debiutanckiego albumu tajwańskiego Reincarnated. Znajdzie się na nim pieć doom/death metalowych utworów, a całość będzie trwała trzydzieści jeden minut. Miksy miały miejsce w Nuclear Bomb Studios, a masteringiem zajął się Dan Lowdes w Resonance Sound Studio. Płyta ukaże się dzięki Inhuman Assault Records. Szukajcie jej od 3 września. 

***** ***

W sumie trochę zaskoczenie – nakłądem szadołowego Odium Records ukaże się najnowsza płyta Devilpriest. Następczyni wydanej w 2017 roku debiutanckiej płyty nosi tytuł “In Repugnant Adoration”. Album ukaże się na jesieni w formatach CD i LP. W skład zespołu wchodzą muzycy grający w Anima Damanta, Imperator i Embrional.

devilpriest

***** ***

Mamy to – kolejne śmieszne zdjęcie black metalowca przy okazji newsu i płycie Ancient North. ukaże się 2 września dzięki Iron Bonehead Productions. Materiał będzie zatytułowany „The Gates” i ukaże się na kompakcie i winylu. Płyta złoży się z ośmiu numerów. A zdjęcie wygląda tak:

ancient north

***** ***

Pamiętacie Detestation? Ja też nie. Niemniej jednak powracają. Kapela powróciła do żywych w tym roku, po dwudziestu siedmiu latach, a efektem tego będzie płyta zatytułowana „Renewed Killings”. Znajdzie się na niej dzisięć kompozycji, w tym dwa remiksy. Wydawcą krążka będzie Decomposed Skunk Bud Productions, zaś płyta ukaże się 16 lipca na kompakcie

***** ***

Nie tylko za Oceanem powroty. Powraca również Sacriversum. W trzydziestą rocznicę założenia zespołu, który zawiesił działalność w 2005 roku, wydana zostanie na CD reedycja debiutanckiej płyty „The Shadow of the Golden Fire”. Jej premiera będzie połączona z koncertem reaktywacyjnym. Wydarzenie nastąpi 22 października (sobota) 2022 roku w Klubopiwiarni „Warkot” przy ul. Narutowicza 7/9 w Łodzi. Wydawcą płyty będzie Thrashing Madness Productions.

***** ***

Po całkiem niezłym zeszłorocznym krążku z nową propozycją przychodzi do nas IInhuman Condition. Krążek będzie zatytułowany „Fearsick„. Płyta złoży się z dziesięciu kompozycji, w tym coveru Metalliki. Wydawcą krążka, tak samo jak w przypadku debiutu, będzie Listenable Insanity Records. Album będzie dostępny na kompakcie od 15 lipca.

***** ***

Reeking Auradeath metalowcy z USA, wypuszczą swój debiutancki krążek dzięki Profound Lore RecordsAlbum będzie zatytułowany „Blood And Bonemeal” – maniacs znajdą na nim siedem utworów. Producentem albumu jest Colin Marston. Krążek ukaże się 29 lipca na kompakcie, a jesienią na winylu.

***** ***

<czytajcie z włoskim akcentem> „Death Siege” to tytuł piątej płyty Hierpohant, włoskich death metalowców. Album ukaże się nakłądem Season of Mist Records. Znajdzie się na nim czterdzieści minut muzyki podzielonej na dziesięć kawałków. Produkcją i miksami zajął się Alex Conti. Krążek ukaże się 26 sierpnia. <koniec włoskiego akcentu>

***** ***

DQ, który był częścią Blaze of Perdition od 2018 roku, pożegnał się z zespołem. Jego miejsce za perkusją zajął Wizun. DQ nagrał z zespołem „The Harrowing of Hearts” i wziął udział w kilku trasach kapeli.  Możesz też wesprzeć jego walkę z chorobą klikając w ten link. Trzymaj się byku i nie dawaj się.

dq

***** ***

I jeszcze jeden news.

Ensanguinate, pochodzący ze Słowenii death metalowcy, wypuszczą swój debiutancki krążek 2 września. Płyta zatytułowana będzie „Eldritch Anatomy” i złoży się z dziewięciu strzałów. Wydawcą będzie Emanzipation Productions. 

***** ***

I to byłoby na tyle, idę pić.

Oracle
16664 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Diflucan on sale

PathologistPathologist19 października 2014

Skomentuj