Skip to main content

Szwedzi z death / thrashowego Atonment opublikowali kawałek z nadchodzącego debiutu, który będzie nosił tytuł “Sadistic Invaders” i ukaże się nakładem Dying Victims Productions już 28 lipca. Na album złoży się dziesięć utworów.

*****

Tegoż samego dnia Chaos Records wydwa wznowienie dema finów z death metalowego Excrement. “Flesh & Blood” dostępne będzie po raz pierwszy na cd i na winylu (tutaj za sprawą Rotting Misery Records. Chujnia, bo materiał został zremasterowany w Temple Of Disharmony. Dobrze chociaż, że layput zachowa oryginalny wygląd. Całość możecie posłuchać tutaj.

*****

Rebaelliun wyda swój czwarty krążek za pośrednictwem Agonia Records. Materiał będzie nosił tytuł “Under The Sign Of Rebellion” i będzie dostępny na cd, winylu oraz na taśmie już 22 września. To ostatni album na którym zagrał wokalista / basista Lohy Fabiano który zmarł w 2022 roku. Krążek został nagrany rok wcześniej w RR44 Studio przez Rafaela Siqueira a zmasterowany przez Jandera Antunesa.

*****

Ponad miesiąc wcześniej, bo 4 sierpnia ukaże się debut Greków z black metalowego Temple Of Katharsis. “Macabre Ritual” dostępne będzie za pośrednictwem Theogonia Records na krążku cd. Złoży się z ośmiu numerów z których jeden macie poniżej.

*****

O. Lubiane przeze Oracla (i przeze mnie) Porta Nigra udostępniłokolejny kawałek z nadchodzącego, czwartego pełniaka. “Weltende” ma być dostępny 28 lipca dzięki Soulseller Records. Na materiał złoży się 9 numerów.

*****

Jesteśmy w połowie niusów, a te z ciekawskich się kończą… A nie, sorry… jest przecież Iron Bonehead Productions. Długo oczekiwana reedycja dwóch pierwszych albumów Deathwitch („Triumphant Devastation” i „Dawn of Armageddon”) pojawi się po raz pierwszy na winylu! Renowacją okładek zajął się Nether Temple Design, a pliki do tego procederu Nicklas „Terror” Rudolfsson, aby zachować wierność oryginalnych wydań. Na dodatek dostarczono winylowy mastering z oryginalnych źródeł dla maksymalnego zniszczenia uszu! Takie zapowiedzi to my rozumiemy.

*****

Dying Fetus powraca po sześciu latach z krążkiem „Make Them Beg For Death”, a jego premiera zaplanowana jest na 8 września, czyli dokładnie tego samego dnia, co nowe Cryptopsy. Na płycie znajdzie się 10 przyśpiewek, a za wydanie wzięło się ponownie Relapse Records. Album do tej pory zapowiadały dwa numery, ale tutaj macie lekko nieświeżutki co prawda, ale jednak singielek:

*****

Caligari Records w kooperacji z Raise the Dead Records wyda debiut chilijskiego Blood Oath. Materiał będzie nosił tytuł „Lost in Eternal Silence” i ukaże się na cd i na taśmie za pośrednictwem Caligari, zaś na winylu za pośrednictwem Rise the Dead. Materiał dostępny będzie od 15 września.

*****

I najlepszy smaczek na koniec. Stygian vibrations from archeological remnants of the ancient temples of Bengal! To be released by War Vellum soon on a pro-tape format. Nirakriti “Vyasiddha Vidya”… Muszę coś więcej dodawać?!

*****

Żegnam…

Łysy
806 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Hebephrenique
Newsy

Nowy album Hebephrenique na dniach

OracleOracle26 października 2023
Newsy

Nowa płyta A Dream of Poe

OracleOracle28 listopada 2016
hladomrak
Newsy

Wieści od Hladomrak

OracleOracle17 lipca 2021

Skomentuj