Skip to main content

Na początek: jest pewne, że nowy materiał od Intolitarian ukaże się jeszcze w tym roku skurwysyny! Wiem, że to zajebisty nius, ale mamy jeszcze inne…

*****

Na przykład taki, że Weregoat wyskoczy z nową epką o słodko brzmiącym tytule „Cunting Darkness” już w lipcu nakładem Iron Bonehead (limitowany po 500 sztuk czarna i czerwona 7-mio calówka) oraz Parasitic Records (taśma). Fajnie, co nie?

*****

Także w tym roku jeszcze uświadczymy – w końcu! – nowy album od Malokarpatan. Przypominamy, że krążek będzie nosił tytuł „Vertumnus Casear” i ukaże się on – podobnie jak poprzednie albumy – nakładem Invictus Productions jeszcze w tym roku (wszystko zapewne zależy od tłoczni) na cd oraz na winylu (czarny i brązowy winyl). Okładkę albumu zdobi obraz namalowany przez Astrid Bergdahl.

*****

Miodnie, tymczasem na 28 czerwca pochodzący z New Jersey grindowy Organ Dealer (bdb nazwa) zapowiedział wydanie nowego krążka. Tytuł organu… znaczy albumu to “The Weight Of Being” i pojawi się on nakładem Everlasting Spew Records na cd, taśmie oraz w wersji cyfrowej. Na winyl wtłoczony zostanie nieco później. Na albumie znajdziemy dwadzieścia jeden kawałków, a dwa z nich macie poniżej:

*****

Skoro jesteśmy przy – hehe – śmiesznych nazwach. Trzecia płyta Greków z thrash metalowego Bio-Cancer ukaże się ze znaczkiem Hammerheart Records. Od 8 września dostępny będzie krążek zatytułowany „Revengenace„, na którym znajdzie się osiem numerów – znajdziecie go na kompakcie i kilku wersjach winylowych.

*****

Teraz polskie patopodwórko. Death metalowy Cortage pochwalił się kawałkiem z nadchodzącego krążka. Wideo znajdzicie poniżej, zaś sam album nosi tytuł „Vandari” i ukaże się 22 czerwca nakładem ADG Records. Za mix i master odpowiedzialny jest Jarosław Toifl więc nie będzie lipuy.

*****

Przenosimy się na drugą stronę globu. Chilijski Critical Defiance pochwali się 25 sierpnia swoim debiutanckim pełniakiem. Za wydanie “Misconception” odpowiadać będzie Dying Victims Productions, które to wyda album na winylu (Czarny placek: insert, plakat, naklejka, pocztówka i kod do pobrania wersji cyfrowej zaś placek koloru żółtego będzie limitowany, a wraz z nim dostaniemy to samo co w czarnym plus naszywka). Na krążku znajdziemy osiem numerów.

*****

Tydzień wcześniej nakładem AOP Records pojawi się drugi krążek Niemców z black / doom metalowego The Circle. “Of Awakening” dostępny będzie na cd oraz na winylu a znajdziemy na nim łącznie pięc numerów.

*****

Skoro jesteśmy przy doom metalu. To warto wspomnieć, że Old Ghoul, który porusza się właśnie w tym gatunku, wypuści 31 lipca swój debiutancki minialbum w formie winylowej. Na krążku zatytułowanym „Old Ghoul” znajdą się trzy kompozycje. Wydawcą będzie Helter Skelter Productions, a dystrybucją zajmie się Regain Records. Za projektem tym stoi Chad Davis, znany międyz innymi z Hour of 13.

*****

Parę dni temu pojawił się nowy singiel Nocturnal Breed, który zwiastuje nowy krążek zespołu (poniżej). „Carry The Beast” ukaże się 23 czerwca nakładem Dark Essence Records i dostępny będzie na taśmie, na cd oraz na winylu (standardowo czarny placek i czewony, transparentny placek). I tym strzałem kończymy to wydanie.

Łysy
806 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj