Skip to main content

Na początek chujowy news. Ondskapt zakończył działalność. Po czterech zajebistych pełniakach i jednej epce. Ot, tak. Szkoda, bo to w zasadzie jeden z nielicznych hordów we współczensym black metalu, który wielbiłem naprawdę motzno…

*****

Z drugiej strony, morda mi się ucieszyła, bo okazało się, że Blut Aus Nord uraczy nas nowym albumem już 25 sierpnia za pośrednictwem Debemur Morti. Będzie to kontynuacja wydanego w ubiegłym roku „Disharmonium – Undreamable Abysses” i będzie nosiła tytuł „Disharmonium – Nahab”, a na którą złoży się łącznie jedenaście numerów. Okładkę do tego albumu stworzył nasz rodak, Maciek Kamuda.

*****

Także w sierpniu, ale nieco wcześnie, bo 11 dnia tegoż miesiąca, ukaże się drugi krążek duńsko / włoskiego The Rite. Materiał, który będzie nosił tytuł “The Astral Gloom”, a złoży się dziesięć numerów wyda – ha, a jakże! – Iron Bonehead Productions. Za The Rite stoją goście m.in. z Black Oath czy też Denial Of God.

*****

Także Czesi z black metalowego Somniate uraczą świat swoim drugim krążkiem. “We Have Proved Death” dostępny będzie za pośrednictwem Lavadome Productions 14 lipca. Za mix i master odpowiada V. Santura (Triptykon / Dark Fortress). Na materiał żłoży się pięć muzycznych aktów.

*****

Tego samego dnia, 14 lipca, za pośrednictwem Me Saco Un Ojo Records w kooperacji z Dark Descent Records ukaże sie „A Manifest Of Imperious Destiny”, minialbum Duńczyków z black / death metalowego Ascendency. Na mini znajdziemy 4 utwory, które wtłoczone zostaną na 12 calowy winyl i płytę cd. Poniżej kawałek z wydanego w 2020 roku „Birth of an Eternal Empire”.

*****

Dark Descent Records wypuści także debiutancki krążek Amerykanów z death metalowego Ageless Summoning. Materiał, który będzie dostępny na kasecie, winylu i kompakcie zatytułowany będzie  „Corrupting The Entempled Plane” – będzie trwał pięćdziesiąt minut i złoży się z dziesięciu kompozycji. Premiera 21 lipca.

*****

Oracle zrecenzował już nowy krążek Black Eucharist „Inn of the Vaticide”. Natomiast na tygodniu też pojawił się kawałek z tego wydawnictwa do odsłuchu. Na materiał złoży się łącznie osiem numerów, a za jego wydanie dopowiedzialne będą Stygian Black Hand Records oraz Godz ov War Productions.

*****

I kolejny dobry news. 28 lipca ukaże się najnowszy album niemieckiego awangardowo – black metalowego Porta Nigra. Płyta będzie zatytułowana ’Weltende” – znajdzie się na niej dziewięć utworów. Wydawcą będzie Soulseller Records.

porta nirgra

*****

Tego samego dnia – 28 lipca – ukaże się najnowszy minialbum Australijczyków z heavy metalowego Spectre dzięki Dying Victims Productions. Będzie zatytułowany „Lonesome Gambler” i złoży się z czterech (a w wersji kasetowej i kompaktowej – dziewięciu) numerów. Za okładkę odpowiada Waning Gibbous.

*****

Proszę, prawie o nich zapomniałem a tu pyk. Szósty album Korgull The Exterminator ukaże się nakładem Xtreem Music. Krążek będzie dostępny od 1 sierpnia, a jego tytuł będzie brzmiał „Built to Kill„. Znajdziecie na nim dziesięć numerów, będących wypadkową black, death, thrash metalu i punka.

*****

I to tyle na dzisiaj…

Łysy
806 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Kompilacja Taake w marcu

OracleOracle2 stycznia 2013

Skomentuj