Skip to main content

Na 26 lipca Hells Headbangers przewidziało wydanie „Fuck Christ”, nowej epki peruwiańskiego, black / death metalowego Goat Semen. Materiał na który złożą się cztery utwory wtłoczony zostanie na cd, winyl oraz na taśmę. Jeden z utwortów już jest do odsłuchu:

*****

Także za pośrednictwem Hells Headbangers, ale 12 lipca pojawi się czwarty pełniak thrashowego Blood Feast. “Infinite Evolution” będzie można przytulić na winylu oraz na cd. Na krążku znajdzie się dziewięc numerów.

*****

Zostajemy jeszcze przy Hells Headbangers Records. Wytórnia ta wyda nowy album Skelethal – francuskich death metalowców. Trzeci album w dyskografii zespołu będzie zatytułowany „Within Corrosive Continuums„. Zespół zamieścił na nim siedem kompozycji. ALbum będzie dostępny jako kompakt, kaseta i winyl od 12 lipca. Póki co macie przedsmak:

*****

Miesiąc później, 23 sierpnia pojawi się następca wydanego w 2013 roku albumu „Vertigo” norweskiego Koldbrann. „Ingen Skånsel” zostanie wydany za pośrednictwem Dark Essence Records na cd, winylu oraz na taśmie. Na krążek złoży się jedenaście utworów (na wersji cd natomiast znajdziemy tych numerów dwanaście).

*****

“Angstridden” taki tytułbędzie nosił czwarty krążek, niemieckiego death metalowego Commander który pojawi się nakładem MDD Records już 27 czerwca. Materiał będzie można przytulić na cd oraz jako limitowany digipack. Winyl będzie można przytulić bezpośrednio u zespołu. Na materiale znajdzie się dziesięc numerów.

*****

Założony w 2023 roku heavy metalowy zespół Mean Mistreater wypuści 26 lipca swój debiutancki album w fizycznym formacie nakładem Dying Victims Productions. Krążek zatytułowany „Razor Wire” składa się z ośmiu numerów (dwadzieścia siedem minut muzyki). Wcześniej zespół wydał go własnym sumptem.

*****

Natomiast dark metalowy Totengott z Hiszpanii wypuści 12 lipca swój trzeci pełnowymiarowy album. Krążek będzie zatytułowany „Beyond The Veil” i ukaże się ze znaczkiem Hammerheart Records. Czterdziestoczterominutowa złoży się z siedmiu kompozycji zmiksowanych przez Javiera Feleza w Moontower Studios (Balmog, Altarage, Crisix, Foscor, Avulsed, Hitten) oraz zmasterowanych przez Jaime Gomeza Arellano (Sólstafir, Paradise Lost, Cathedral, Ghost, Ulver, Opeth, Mayhem). Za okładkę odpowiada Khaos Diktator Design (Gaerea, Spectrum Mortis, Saor, Lychgate, Innumerable Forms).

*****

I na koniec. Szósta płyta szwedzkiego Vanhelgd ukaże się nakładem Dark Descent Records. Krążek będzie nosił tytuł „Atropos Doctrina”. Zespół zamieści na nim czterdzieści minut muzyki podzielonej na osiem kompozycji. Nagraniami, miksami i masteringiem w Endarker Studios zajął się Magnus „Devo” Andersson. Okładkę stworzył Mattias Frisk. Materiał ukaże się 12 lipca, a póki co udostępniono jeden z utworów.

Łysy
804 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj