Skip to main content

Na początek strzał mijającego tygodnia: The Coffinshakers powraca! Po szesnastu kurde faja latach od ostatniego krążka – „The Coffinshakers” (bądź co bądź bardzo dobrego) – zespół powraca z nowym albumem. Materiał nosi tytuł „Graves, Release Your Dead” i ukaże się za pośrednictwem Svart Records (jasne, że już zaklepałem, a jak!) już 15 września. Materiał dostępny będzie na winylu w czterech wersjach: przezroczysty winyl z okładką 3D i okularami, czarny winyl z okładką 3D i okularami, czerwony winyl oraz czarny winyl, a także na płycie cd. Do kawałka „Prince Of Darkness” zespół nagrał teledysk. Złoto, forma jest!

*****

Także nakładem Svart Records ukaże się szósty album Hexvessel. Materiał będzie nosił tytuł „Polar Veil” i dostępny będzie na na winylu (kolor zielony, przezroczysty i standardowy, czarny) już 22 września.

*****

Jedziemy dalej. Dzięki Sepulchral Productions ukaże się „Les Ombres Malades” – drugi album kanadyjskiego black metalowego Trépas. Płyta złoży się z siedmiu numerów. Premierę zaplanowano na 24 czerwca. Poprzedni album grupy ukazał się w 2019 roku i nosił tytuł: „L’héritage du monde”.

*****

Nekrologi chujowo się czyta, ale trzeba odnotować, że w wyniku problemów z sercem 22 maja zmarł Kirk Arrington – perkusista znany między innymi z Metal Church. Kirk grał z nimi w latach 1981 – 1995 i 1998 – 2006, nagrywając siedem albumów. Miał 61 lat.

*****

Przechodzimy do weselszych niusów. Po 10 latach split Szronu i Martwej Aury „Temples of Genocide Worship – doczeka się winylowego wydania. Cudeńko to ukaże się jesienią tego roku w kolaboracji Under The Sign of Garazel Productions oraz Sonic Genocide. Szykujcie trzosy, bo limit to tylko 200 sztuk!

*****

Winylowego wydania doczeka się też „Barbaric Hammer Fist” Barbaric Horde, „Cultura de la Muerte” Stillborn oraz Eggs of Gomorrh „Wombspreader! Wydawcą będzie oczywiście Godz Ov War!

*****

Natomiast w sieci pojawił się też na tygodniu nowy kawałek od Tsjuder, który zwiastue nadejście nowego krążka hordu. Dla przypomnienia: materiał będzie nosił tytuł “Helvegr” i pojawi się 23 czerca nakładem Season Of Mist jako digipack, kolorowy winyl, a także limitowana edycja box cd i winylowy box. Limitowane edycje zawierać będą bonusowy album “Scandinavian Black Metal Attack”, gdzie Tsjuder oddacje hołd Bathory

*****

Dunkelheit Produktionen mocno leci w chuja. Jakby nie było zaraz minie pierdolony rok, kiedy to ukazać się miała winylowa wersja „Doomsday Requiem” Kapala… Wkurw w końcu z zespołów jako pierwsi wyłapali chłopaki z Goatblood. Postanowili pokazać fakolca tejże wytwórni i wydać dema „Invocation of Doom”, „Sadistic Body Rites” oraz długo oczekiwany album „Bestial Horns of Malevolence” za pośrednictwem Astral Nightmare Productions.

*****

Black / punkowy, niemiecki hord Ranä pochwalił się nowym singlem, który zwiastuje drugiego pełniaka zespołu. Do odsłuchu poniżej, natomiast krążek będzie nosił tytuł “Richtfeuer” i ukaże się szesnastego czerwca nakładem Breath Sun Bone Blood. Materiał będzie dostępny na cd oraz na taśmie a znajdziemy na nim pięc numerów.

*****

Ok, dzisiaj krócej, bo tak…

Łysy
804 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj