Skip to main content

Na początek wjeżdżamy black metalem jak kombajn w chrześcijańskie ścierwo. Piątego maja nakładem Singal Rex ukaże się czwarty pełniak Ordem Satânica. Na “Perpetuum Satanas” złoży się osiem hymnów, które zapisane będą na winylu, a które 1 grudnia ubiegłego roku pojawiły się już na kasecie w tej samej wytwórni.

*****

Deptaj krzyże! Na tygodniu niemiecki black / thrash metalowy Lucifuge pochwalił się kawałkiem z nadchodzącego, piątego już krążka. Macie go poniżej. Materiał, który będzie następcą wydanego w 2021 „Infernal Power”, będzie nosił tytuł “Monoliths Of Wrath” i ukaże się jeszcze w tym miesiącu (dokładniej 28 kwietnia) nakładem Dying Victims Productions.

*****

Wchodzimy na wyższy – he he – poziom. “Nebelung”, taki tytuł będzie nosił najnowszy materiał pagan black metalowego Minas Morgul. Krążek ukaże się za pośrednictwem Trollzorn Records już 2 czerwca i będzie dostępny w formacie cyfrowym, jako digipack oraz jako winyl w gatefoldzie. Na “Nebelung” znajdziemy dziewięc numerów, a także usłyszymy Alboina (Eïs, Plutonyan), który odpowiedzialny jest za bass, klawisze, partie gitar i niektóre partie wokalne, a tażke wokalistę Stefa, który udzielał się gościnne na poprzednim albumie grupy. (ja pierdole, że mi się chce takie teksty redagować, na chuj to komu wiedzieć?)

*****

Siódmego kwietnia pojawił się nowy materiał The Crooked Whispers (Sludge / Doom). „Funeral Blues” to ponad 41 minut muzyki podzielonej na osiem utworów. Materiał jest dostępny w formacie digital, na CD i winylu (w trzech wersjach kolorystycznych). Za wydanie odpowiada Ripple Music.

*****

Również siódmego kwietnia zadebiutawali panowie z Heretic Plague. Za pośrednictwem Selfmadegod Records wypuścili na świat pełniak o tytule: „Context Is A Stumbling Corpse”. Materiał dostępny jest w wersji cyfrowej oraz na cd.

*****

Kurwa, coraz bardziej kretyńskie te nazwy zespołów. Sześć numerów znajdzie się na debiutanckiej EPce Satanic Tea Co (że co kurwa?) – brutal death metalowego bandu. Materiał zatytułowany będzie „A Celestial Beating” i ukaże się 27 września. Zespół wyda go własnym sumptem. Płyta powstała w Colossus Audio Productions, masteringiem zaś zajął się Ryan Williams.

*****

O, a takie nazwy mogą być. Czwarty pełnowymiarowy album Grave Desecrator ukaże się 12 maja nakładem Caverna de Sangue Productions. Płyta będzie zatytułowana „Immundissime Spiritus” i złoży się z dziesięciu kawałków (w tym coveru GG Allina). Okładkę płyty stworzył Alexandre Moicano. Miksami i masteringiem zajęli się Caio Mendonça i Felipe Borges w Tellus Studio. Poniżej sprawdźcie jeden z numerów:

*****

Pochodzący z Kostaryki, death metalowy one-man band dowodzony przez Maxa Gutiérrez Sáncheza Grandiosa Muerte, podpisał cyrograf z Wormholedeath Records efektem czego będzie fizyczne wydanie debiutanckiego materiału. “Egregor” ma się ukazać już piątego maja i znajdzie się na nim osiem numerów. Wersja cyfrowa miała swoją premierę 27 stycznia.

*****

Na tygodniu również Edged Circle Productions zapowiedziało wydanie szóstego czerwca debiutanckiego materiału black metalowego Ekrom. „Uten Nådigst Formildelse” dostępny będzie na cd, na winylu oraz na taśmie. W skład Ekrom wchodzą perkusista Thomas Ødegaard (aka Tex Terror, który udziela się na bębnach i wokalnie w Nocturnal Breed) oraz wokalista / mulitinstrumentalista Kharon (który zaliczył epizod w Covenant).

*****

Trzydziestego pierwszego maja natomiast ukaże się fizycznie nowy materiał od Wagner Ödegård. Krążek który nosi tytuł „Kiäpter”, a który pierwotnie ukazał się cyfrowo 26 marca wyda Regain Records na winylu, cd oraz na taśmie.

*****

A na zakończenie debiut sceniczy Tsalal, który odbył się 1 kwietnia podczas War On Alberta w Edmonton… Zniszczenie!

Łysy
806 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Membaris z trzecim materiałem.

PathologistPathologist23 marca 2020

Skomentuj