Skip to main content

Na dzień dobry wjeżdża news taki, że oto jeszcze w tym roku, a dokładniej 17 maja, pojawi się dzieki Profound Lore Records nowy album Nocturnus Ad. „Unicursal” będzie następcą wydanego w 2019 roku krążka „Paradox”. Na materiale znajdzie się łącznie osiem numerów plus intro i outro. Obecny skład zespołu to: Mike Browning (bębny / wokal)), Belial Koblak i Demian Heftel (gitary), Josh Holdren (kklawisze) oraz Kyle Sokol (bass, a który na “Unicursal” grał jeszcze Daniel Tucker).

*****

Jakiś miesiąc później, bo 19 czerwca, za sprawą Svart Records ma pojawić się kompilacja fińskiego, black / doom metalowego Unholy. Materiał będzie zatytułowany „Demology” i zawierać będzie demo “The Procession Of Black Doom” (1990), “Demo 11.90” (1990) oraz “Trip To Depressive Autumn” (1992) ze specjalnymi adnotacjami. Materiał został zmasterowany przez Jaime Gomeza Arellano w Orgone Studios. „Demology” wyłpać będzie można w kolorze czarno-biało-marmurowym, przezroczystym czerwonym albo w standardowym czarnym podwójnym winylu oraz jako podwójne cd.

*****

Niderlandzki Bodyfarm wrzucił do sieci video-kawałek z nadchodzącego krążka zatytułowanego “Malicious Ecstasy”, który pojawił się w piątek, 22 marca, w sprzedaży dzięki Edged Circle Productions. Materiał można wyłpać na cd oraz na winylu albo cyfrowo. Na albumie możemy usłyszeć dziewięc kawałków. Cztery studyjne i pięć nagranych na żywo podczas koncertu w Krakowie w marcu ubiegłoego roku.

*****

Stygian Black Hand i Godz Ov War Productions zapowiadają wydanie debiutanckiego materiału Primitive Warfare. „Extinction Protocol” składać się będzie z 8 numerów, które wtłoczone będą na limitowany czarny i biały winyl (Stygian Black Hand) oraz na płytę cd (Godz Ov War), a które dostępne będa 10 maja. Kawałeczek do odsłuchu poniżej.

*****

Niemcy z heavy metalowego Vulture wrzucili do sieci kolejny singiel promujący ich czwarty album „Sentinels”. Materiał ukaże się za pośrednictwem Metal Blade Records już 12 kwietnia zarówno na winylu (bodaj z cztery wersje kolorystyczne plus box z 7”, plakatem, naszywką i fotosem, oczywiście wszystko w limiatch) oraz na cd.

*****

Newsflesh uratowany. Iron Bonehead Productions na 17 maja zaklepało datę wydania nowego krążka Rope Sect. „Enstrangement” dostępne będzie na winylu i na cd, a znajdzie się na nim osiem numerów. Gościnnie usłyszymy na krążku również King Dude.

*****

Niemieccy atmosferyczni death metalowcy z The Omega Swarm wydadzą swój debiutancki krążek pod skrzydłami Ván Records. Siedem kompozycji zostało nagranych w Feire Records. Premiera przewidziana jest na 24 maja. Tytuł płyty to „Crimson Demise”.

*****

A skoro przy Ván Records jesteśmy. To pojawił się teledysk Attic, który promuje najnowszy album grupy „Return Of The Witchfinder”. Data premiery krążka to 5 kwietnia, a przytulić ten stuff będzie można na cd oraz na winylu rzecz jasna. I to tyle na dzisiaj.

Łysy
801 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Czwarty album od Necronautical

PathologistPathologist18 sierpnia 2021

Skomentuj