Skip to main content

Mamy pierwszy klip promujący nadchodzący, siódmy album, Ulcerate. Jest to pierwszy z trzech utworów video tryptyku, który promuje nadchodzący album, a ktory powstał dzięki Dehn Sora. „Cutting the Throat of God” ukaże się 14 czerwca nakładem Debemur Morti Productions na podwójnym winylu oraz jako digipack cd.

*****

Także goście z Crucifier pochwalili się nowym utworem, który pochodzi z nowego krążka zespołu. “Led Astray” pojawi się 12 kwietnia za sprawą Iron Bonehead Productions.

*****

Jedziemy dalej. Pierwszy maja to świeto klasy robotniczej ale i data premiery debiutu fińskiego black metalowego trio Kratti. Album, który będzie zatytułowany “Matka Kohti Kosmista” pojawi się na cd, taśmie oraz na winylu za sprawą Signal Rex. Jeden z kawałków można już odsłuchać.

*****

Teraz trochę mięsa. Piątego kwietnia za sprawą Horror Pain Gore Death Productions na waszych stołach wyląduje do spożycia debiut japońskiego Kosuke Hashida. Death grindowcy sprezentują wam “Justifiable Homicide” który dostaniecie w formie cd. Na krążku znajdziemy dziesięc numerów, a jeden z nich możecie już wypróbować poniżej.

*****

Peruwiańskio GoatSemen wytrysnął na świat nowym utworem, który znajdzie się na nowym mini albumie zespołu zatytułowanym „Fuck Christ”. Materiał ten wjedzie dzięki życzliwości Hells Headbangers na cd, na winylu i na taśmie jeszcze w tym roku. Szczegóły odnośnie tego wydawnictwa poznamy niebawem.

*****

Dawno kurna nie było nic z Caligari Records (albo ja już nie pamiętam heh). Na 17 maja w kooperacji z Ixiol Productions ma się ukazać „Deadened Nerves”. Będzie to debiutancki materiał pochodzącego z Tampa (Floryda) Torturers’ Lobby. Caligari pchnie ten krążek na cd i taśmie, natomiast Ixiol wtłoczy ten materiał na wosk. Na krążku usłyszymy podobno dziesięć numerów. Jeden z nich można już odsłuchać niżej.

*****

Jeśli jeszcze lubicie ściągać naplety do norweskiego black metalu to mam dla was wieść, że pochodzący z tego kraju Jordsjuk wydał na świat ep’ke zatytułowaną “Råtner På Rot”, na której znalazły się aż cztery utwory. Obejrzyjcie sobie teledysk i sami oceńcie. Resztę wynajdziecie sobie w necie.

*****

10 maja ukaże się ostatni album Necrophagia. Moribundis Grim ukaże się dzięki Time To Kill Records. Można już odsłuchać tytułowy kawałek. Prace nad albumem rozpoczęły się już w 2017 roku, jednak śmierć Killjoy’a przerwała te prace. Jednak dwa lata temu przy pomocy byłych członków zespołu oraz gości specjalnych udało się wznowić prace nad albumem. NaMoribundis Grim usłyszymy więc takie persony jak: John McEntee z IncantationTitta Tani (ex Goblin) oraz Mirai Kawashima Sigh. Utwory które znajdą się na tym albumie to dema, nad którym pracował zespół aż do śmierci Killjoya, a także przerobione wersje utworów z pierwszego albumu oraz cover Samhain.

*****

O. Zapomniałbym. Darkthrone wydaje nowy krążek. Dwudziesty pierwszy album w dyskografii zespołu będzie nosił tytuł „It Beckons Us All” i dostępny będzie jako deluxbox (cd + winyl + taśma), winyl w pięciu różnych kolorach oraz jako cd. Wydawcą będzie jak zwykle Peaceville Records.

*****

Na koniec klasyka…

Łysy
802 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Wieści od Antigama

OracleOracle9 października 2017
odiorsior
Newsy

Odiorsior debiutuje

OracleOracle14 maja 2020

Skomentuj