Skip to main content

1521794_708774919145051_8409616_nAtakujemy po raz 6! Ponownie na deskach Szuflandii zaprezntuję się kilka black metalowych załóg, każda z innym spojrzeniem na ten gatunek.

Wojska Polskiego 39a, 70-473 Szczecin, Poland
https://www.facebook.com/events/561154227304689/

Równo rok po bardzo dobrze przyjętym koncercie wracają do Szczecina Litwini z LUCTUS, przyjeżdżają z nowym mini albumem więc nie zabraknie premierowych strzałów. Black/Thrash w ich wykonaniu zadowoli każdego sympatyka Aura Noir czy Carpathian Forest.

Drugą kapelą będzie plugawy twór z Zielonej Góry… reaktywowany w ubiegłym roku TARAN. Na pierwszym koncercie w Szczecinie zaprezentują porcję agresywnego black metalu w norweskim stylu. W składzie muzycy znani m.in z takich hord jak Arkona, Ebola, Mystherium, Embrional.

Trzeci z gości to powszechnie lubiany i szanowany WARFIST. Okazje do sprowadzenia tego alko-trio były dwie: 10 lecie powstania kapeli a także premiera krążka „The Devil Lives in Grünberg” który wyprowadzi 10 ciosów w stylu Bathory, Sodom czy Motorhead… lepszej rekomendacji nie potrzeba.

Koncert otworzy jeszcze jedna lokalna kapela, a jaka to dowiecie się wkrótce

LUCTUS (LT) – Black/Thrash
http://luctus.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Luctus

TARAN – Black
http://www.taran.hol.es/
https://www.facebook.com/taranhorde

WARFIST – Black/Thrash
https://www.facebook.com/warfisthorde?fref=ts

+ SUPPORT

Pub Szuflandia
Al. Wojska Polskiego 39A

info o biletach niebawem 🙂

SUPPORT THE UNDERGROUND!!!!

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj