Skip to main content

np

Nashville Pussy – czysty rock’n’roll rozbuja warszawską Progresję 31. października!
PW Events zaprasza na koncert niepowtarzalnej i charyzmatycznej grupy rockowej Nashville Pussy! W ramach trasy promującej ich najnowszy album ‘Up The Dosage’ (2014, Steamhammer/SPV) kwartet z Blainem Cartwrightem i Ruyter Suys na czele odwiedzi warszawską Progresję 31.10. Czy taką zabawę na Halloween można ominąć? Kto widział ich kiedykolwiek na żywo wie, że raczej nie wypada!
Nashville Pussy to czysta, niczym najlepszy destylat, rockandrollowa energia, z jednej strony kłaniająca się ku country, z drugiej stonerowi czy klasycznemu heavy. W połączeniu ze sceniczną energią i entuzjazmem otrzymujemy koncertowy huragan, któremu niestraszny żaden klub czy scena.
Nashville Pussy + support
31.10.
Progresja Noise Stage, ul. Fort Wola 22, Warszawa
start: 20:00
bilety: 59zł (przedsprzedaż)/ 69zł (w dniu koncertu)
dostępne: Ticketpro, Eventim, eBilet oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju
bilety kolekcjonerskie: pwevents.pl, Klub Progresja, Ticketclub, Rock Long Luck
Pięć lat przerwy od poprzedniego krążka pozwoliło kwartetowi na świeży, głęboki oddech. ‘Up The Dosage’ to natchnięta młodością, wybuchowa mieszanka, zawierająca się w trzynastu utworach w typowym, pussyrockowym stylu!
Blaine Cartwright z dumą opowiada o nowym krążku: ‘Żaden z poprzednich nie był jednocześnie tak zróżnicowany, a przy tym spójny. Wszystko brzmi lepiej, głośniej, surowo i autentycznie. To jest nasze Back In Black!’
Nashville Pussy powstało w 1996 roku i od zawsze są w trasie koncertowej, towarzysząc gwiazdom pokroju ZZ Top czy Lynyrd Skynyrd i grając m.in. na festiwalu Wacken. Już na początku działalności albumy ‘Let Them Eat Pussy’ czy ‘Say Something Nasty’ zapewniły im rozgłos, a singiel ‘Fried Chicken and Coffee’ zdobył nominację Grammy w kategorii ‘Best Metal Performance’. Nashville Pussy na jedynym koncercie w Polsce! Zapraszamy!
Nashville Pussy online:
www.NashvillePussy.com
www.facebook.com/pages/Nashville-Pussy/13091707669
https://twitter.com/BashfulPuppy

Pathologist
1126 tekstów

Newsy

Witchburner – nowy skład

OracleOracle14 września 2011

Skomentuj