Skip to main content

morbid posen 3Trzecia edycja koncertów pod szyldem Morbid Posen, a w repertuarze:

RAPED CHRIST – szczecińska formacja założona w 2012 roku specjalizująca się w gwałceniu zakonnic, gorszeniu świątobliwej młodzieży oraz rozpierdalaniu organów wewnętrznych black metalową zarazą! (https://www.facebook.com/rapedchrist?fref=ts)

MORTHUS – Warszawska horda zagłady napędzana nienawiścią. Powstała również w 2012 roku, kiedy to czterech maniaków postanowiło siać kult zniszczenia w najlepiej znanej im formie – grając Blackened Death Metal! (https://www.facebook.com/morthusband?fref=ts)

BESTIALITY – to czwórka młodych gości z Warszawy, kultywujących black/thrashowe łupanie… czyli szybko, głośno i do przodu! Jeśli jesteś miłośnikiem chamskiego i prostego grania spod znaku Imperator, Nifelheim czy Merciless, to pozycja obowiązkowa! (https://www.facebook.com/pages/Bestiality/838611276153519)

BLOODWAVE – młodziaki z poznańskiej sceny metalowej, którzy wiedzą jak dopierdolić death metalem tak, żeby rozkurwić wszystko co znajdzie się na ich drodze!

GRAVE STENCH – długo się zbierali, ale w końcu się pojawili, żeby rozkopywać groby, wyciągać trupy i grać death/doom jednocześnie najszybciej i najwolniej na świecie! (https://www.facebook.com/pages/Grave-Stench/216771511779803?fref=ts)

BILETY – 20 zł w dniu koncertu.
OTWARCIE BRAM – 19:00

https://www.facebook.com/events/673461479381678/?fref=ts

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wieści od Sothoth

OracleOracle14 czerwca 2011

Skomentuj