Skip to main content

mayhem tourIkona Black Metalu powraca! Niesławne Mayhem, najbardziej rozpoznawalny i niepodważalnie legendarny zespół na scenie blackmetalowej wyda swój najnowszy album „Esoteric Warfare” w maju. Będzie to pierwsza od siedmiu lat płyta zespołu, a promuje ją dostępny już singiel „Psywar” do odsłuchania pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=7d7cr-zdm1Y. Rok 2014 to jubileusz XXX-lecia zespołu, a co za tym idzie, trzydziestu lat wyznaczania nowych granic, kontrowersji i bezkompromisowego wizerunku. Mayhem to archetyp, bez którego trudno wyobrazić sobie obecną scenę metalową. Trzy dekady działalności grupy to inspiracja dla kolejnych pokoleń muzyków i szacunek fanów na całym świecie.

Najnowsza twórczość Mayhem zawiera także polski akcent. Autorem okładki „Psywar” jak i „Esoteric Warfare” jest Zbigniew Bielak –  artysta pracujący m.in. z Watain, Vader czy Behemoth.

Mayhem + support

29.05. Proxima/Warszawa

Start: 20:00

Bilety: – 79zł (cena promocyjna do końca marca lub do wyczerpania puli) – 89zł (od 01.04.) – 99zł (w dniu koncertu) Do nabycia: Ticketpro, Eventim, Bilet, sieci sklepów Empik, Media Markt, Saturn; kolekcjonerskie: pwevents.pl, Ticketclub (Warszawa), Klub Proxima

Link FB: https://www.facebook.com/events/1446041402298853

Oracle
16864 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Ius Talionis z nowym EP

PathologistPathologist21 grudnia 2020
Newsy

Drugi album Conquerors

ŁysyŁysy18 listopada 2020

Skomentuj