Skip to main content

LAS TRUMIEN przedstawia kolejną krwawą opowieść z nadchodzącej, czwartej już płyty! „Nikt nie kochał Władcy Much” to opowieść o seryjnym mordercy z Katowic – Bogdanie Arnoldzie. 

Głód Zabijania” ukaże się 24 marca 2023 roku nakładem wydawnictwa Piranha Music. Tego samego dnia zespół zagra premierowy koncert we wrocławskim klubie Liverpool.

POSŁUCHAJ SINGLA:

Muzyka została nagrana w piwnicy, natomiast wokale w NN Studio. Mixem i masteringiem zajął się gitarzysta grupy – Bartek Duszkiewicz. Okładkę po raz kolejny zaprojektował Maciej Kamuda

Album można zamawiać w preorderze:
https://www.piranha-music.com/

LAS TRUMIEN to katowicko-wrocławska kolaboracja, skupiająca się na wszelkim złu, jakiego dopuścił się człowiek. Piwniczny sludge wymieszany z doomem plus polskie teksty bazujące na prawdziwych zbrodniach dokonanych przez najgorsze kreatury, jakie zrodziła nasza planeta. Od początku działalności związani są z labelem Piranha Music, mając na koncie 3 materiały: EPkę z 2020 roku, debiutancki długogrający album „Licząc Umarłych” oraz drugą EPkę „Więcej Śmierci„, wydaną w listopadzie 2021. 

LAS TRUMIEN W SIECI:
https://www.facebook.com/lastrumien/

https://www.instagram.com/las.trumien/
Oracle
17037 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Cost of diflucan

PathologistPathologist22 grudnia 2014

Skomentuj