Skip to main content

Metal on Metal Records z dumą ogłasza nawiązanie nowego strategicznego partnerstwa: londyńscy piloci-wampiry ze STUKA SQUADRON postanowili połączyć siły z Metal on Metal Records w celu wydania swojego drugiego albumu studyjnego „Zeppelin15 grudnia.

Wizerunek STUKA SQUADRON oraz cała opowieść/świat, którą stworzyli wokół siebie, mogą wydawać się intrygujące, ale nie miałoby to sensu, gdyby nie miało to poparcia w muzyce. Jednak ich muzyka stoi na własnych nogach: to klasyczny heavy metal z dawką power metalu najwyższej próby. Założony w 2007 roku, zespół wydał EP-kę i pełnowymiarowy album zatytułowany „Tales of the Ost”, który rok później został wznowiony przez Metalbox Recordings i zdobył oddaną grupę fanów na brytyjskiej scenie. W tamtym okresie byli jednymi z najaktywniejszych zespołów w metalowym podziemiu pod względem koncertów na żywo, ale niestety ich triumfalna marszruta została przerwana w 2012 roku, i minęło 11 lat, w tym przerwa, zanim ich następca był gotów ujrzeć światło dzienne.

„Zeppelin” wart był jednak oczekiwania. Ten album koncepcyjny, z nowym wokalistą o dźwięku podobnym do syreny alarmowej lotniczej i bardzo zróżnicowanymi utworami, z pewnością zadowoli zarówno stare jak i nowe grono fanów, zwłaszcza tych, którzy lubią zespoły takie jak BLIND GUARDIAN, ICED EARTH, IRON MAIDEN, DEMONS & WIZARDS, HELL i SAVATAGE. Z nowymi członkami w składzie zespół jest gotowy do walki, aby ponownie udowodnić swoją wartość na scenie koncertowej… i oczywiście, aby znów popijać krew!

Metal On Metal Website | Facebook | YouTube | Bandcamp | Twitter |

Oracle
16982 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj