Skip to main content

ARTILLERY to nie zespół z wieloma albumami koncertowymi. Faktycznie, przez ponad czterdzieści lat wydali tylko jeden. Do teraz. Więc gdy już miało to nastąpić, miało być wyjątkowe. Wychodzi „Raw Live (At Copenhell)”. Nagrane w 2022 roku, tuż po zakończeniu lockdownu pandemicznego, podczas jednego z największych festiwali metalowych w ich ojczyźnie (i jednego z największych festiwali metalowych w Europie!), koncert duńskiego zespołu był bez zarzutu. Niestety, był to również jeden z ostatnich występów na żywo perkusisty Josua Madsena, który zginął w następnym roku w wypadku samochodowym. To również punkt zwrotny dla weteranów thrash metalu, którzy niedawno pożegnali wokalistę Michaela Bastholm Dahla i gitarzystę Kraena Meiera, z niecierpliwością oczekując ekscytującej nowej ery.

„Raw Live (At Copenhell)” zostanie wydane na płycie CD, LP (czarnym winylu) oraz w formacie cyfrowym przez wytwórnię Mighty Music 2 lutego 2024 roku. Przedsprzedaż jest dostępna tutaj.

Webshop:
https://bit.ly/art-tgt

Web:
Official site
Facebook
Instagram
Spotify
Apple Music
Tidal

Oracle
16982 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wieści od Jex Thoth

OracleOracle21 maja 2013

Skomentuj