Skip to main content

Odium Records prezentuje premierowy utwór z nadchodzącego splitu dwóch norweskich zespołów Kirkerbrann i Visegard  – „Kirkegard”. Jest to utwór “Døden Byr Opp Til Dans” zespołu Kirkbrann i można go odsłuchać pod tym adresem:

Ruszył również pre order płyty, która ukaże się w listopadzie jako 6 panelowy digi pack z 16 stronicową książeczką. Płytę można zamawiać w sklepie Odium Records: www.odiumrex.com/webshop lub na www.odiumrecords.bandcamp.com

 

Każda z kapel prezentuje 6 utworów.  Łącznie około godziny rasowego, surowego norweskiego black metalu nawiązującego do lat 90siatych.

 

 

Wśród zaproszonych gości możemy usłyszeć min Nattefrosta. Za produkcje materiałów odpowiadają min Daniel Vragsinn z Carpathian Forest i Morfeus z ex Limbonic Art.

 

www.facebook.com/odiumrex

 

www.facebook.com/Visegardofficial

www.facebook.com/Kirkebrann

 

 

Oracle
17164 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj