Skip to main content
„To Hell and Black” to oficjalny ośmiokasetowy box z pierwszymi albumami
i wieloma innymi nagraniami z okresu działalności w latach 1979-1986 od ojców chrzestnych black metalu – brytyjskiej grupy VENOM.
Całość została umieszczona w ciężkim, luksusowym, czarnym skórzanym pudełku ze srebrnym nadrukiem „na gorąco”. Box jest ściśle limitowany do 1000 ręcznie numerowanych kopii i zawiera:Welcome to HellBlack MetalAt War with SatanPossessedEine kleine NachtmusikSons of Satan: Rare and UnreleasedBlack, Metal & Beyond I (single i EPki)Black, Metal & Beyond II (single i EPki) Ponadto oprócz 8 kaset, w boxie można znaleźć:masywna książka w twardej oprawie z wieloma dotychczas niepublikowanymi zdjęciami i mnóstwem notatek i wywiadów (w tym wywiad z Cronosem specjalnie przeprowadzony na potrzeby tego wydawnictwa)wisiorek z łańcuszkiem4 naszywkikształtna naszywkaflaga6 pocztóweknumerowany certyfikat Wszystkie kasety w boxie w wersji regularnej są w kolorze czarnym.
Wersja DIE HARD (pierwsze 222 sztuk) posiada kolorowe kasety, a także ekskluzywny longsleeve (Gildan Ultra Cotton), który jest dostępny tylko
i wyłącznie w tym boxie. Box w tej wersji jest ręcznie ponumerowany osobiście przez Cronosa.
Zamówienia można składać w sklepie wytwórni Darkness Shall Rise Produstions na https://darknessshallrise.de
­
Oracle
17033 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj