Skip to main content

mayhemJuż jutro, z nieukrywaną przyjemnością, zapraszamy do warszawskiej Proximy na koncert ikony Black Metalu – norweskiego Mayhem. Zespół promuje swój pierwszy od 7 lat, studyjny krążek zatytułowany 'Esoteric Warfare’. Jego ekskluzywny, przedpremierowy odsłuch jest dostępny jest na stronie Musick Magazine (http://musickmagazine.pl/material,mayhem—esoteric-warfare,1600.html)

Dziś również jest ostatnia szansa, aby nabyć bilet kolekcjonerski na ten koncert w
promocyjnej cenie 79zł, tylko pod tym linkiem:
http://pwevents.pl/pl/bilety,1,151.html

 

Rozpiska czasowa wydarzenia:

18:30 – drzwi
19:30 – Voidhanger
20:15 – Merrimack
21:30 – Mayhem
Link FB: https://www.facebook.com/events/1446041402298853
MAYHEM + Merrimack, Voidhanger
29.05. Proxima/Warszawa
Start: 19:30
Bilety:
– 79zł (tylko przez stronę PWEVENTS.PL)
– 89zł (przedsprzedaż)
– 99zł (w dniu koncertu)
Do nabycia: Ticketpro, Eventim, eBilet, sieci sklepów Empik, Media Markt, Saturn;
kolekcjonerskie: pwevents.pl, Ticketclub (Warszawa), Klub Proxima

Niesławne Mayhem, najbardziej rozpoznawalny i niepodważalnie legendarny zespół na scenie blackmetalowej wyda swój najnowszy album  „Esoteric Warfare” z początkiem czerwca. Rok 2014 to jubileusz XXX-lecia zespołu, a co za tym idzie, trzydziestu lat wyznaczania nowych granic, kontrowersji i bezkompromisowego wizerunku. Mayhem to archetyp, bez którego trudno wyobrazić sobie obecną scenę metalową. Trzy dekady działalności grupy to inspiracja dla kolejnych pokoleń muzyków i szacunek fanów na całym świecie. Najnowsza twórczość Mayhem zawiera także polski akcent. Autorem okładki 'Psywar ’ jak i „Esoteric Warfare” został Zbigniew Bielak – artysta pracujący m.in. z Watain, Vader czy Behemoth.

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Wieści od Innards

OracleOracle13 stycznia 2020

Skomentuj