Skip to main content

Behemoth plakatBehemoth + Tribulation, Merkabah, Mord’a Stigmata – 8 oraz 9 października Kraków @ Fabryka

http://knockoutprod.net/site/koncert/behemoth-tribulation-merkabah-morda-stigmata

http://knockoutprod.net/site/koncert/behemoth-tribulation-merkabah-morda-stigmata-0

 

 

BEHEMOTH (Gdańsk, Polska) black, death metal:

Doczekaliśmy się w Polsce zespołu światowej klasy, o którym na całym świecie mówi się z szacunkiem i uznaniem. Najmniej, zgodnie ze słynnym powiedzeniem o byciu prorokiem we własnym kraju, Behemoth chwalony jest w Polsce. Ale to żadnego fana metalu w kraju nie dziwi. Vader nigdy nie doczekał się należnego szacunku, a i jemu, podobnie jak kapeli Nergala, rzucano nie raz kłody pod nogi. Może to się kiedyś zmieni, ale pewnie nieprędko…

Behemoth, a w szczególności Nergal, gościł na okładkach chyba wszystkich liczących się metalowych magazynów na świecie przed premierą albumu „The Satanist”. Można mówić i myśleć o Nergalu różne rzeczy, ale jemu, Inferno, Orionowi i Sethowi, nie można odmówić tego, że harowali na swój wielki sukces niemiłosiernie i odnieśli go zasłużenie. Podnosili sobie poprzeczkę stopniowo coraz wyżej i pokonywali ją z dużym zapasem. Każda kolejna płyta Behemoth to lepsza produkcja, ciekawsze kompozycje, frapujący przekaz w tekstach, wyjątkowa oprawa graficzna, efektowne teledyski i jeszcze bardziej efektowne koncerty. Nergal zapewnia, że na polskiej trasie promującej „The Satanist” Behemoth znów zrobi coś niesamowitego i lepiej jest mu wierzyć. Nie raz udowodnił, że nie rzuca słów na wiatr.

http://behemoth.pl/

https://www.facebook.com/behemoth

http://www.youtube.com/watch?v=SnTL1L8a6YI

Oracle
16832 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj