Skip to main content

sc jastrzębie22.03.14 r., w jastrzębskim pubie „Underground” (ul. Wielkopolska 1c) odbędzie się koncert zespołów Earth Collapse, Soul Collector oraz Inset. Start imprezy o 19:00, wstęp- symboliczne 5 zł.

INSET
Grupa została powołana do życia przez Dariusza Kaczorowskiego oraz Pawła Adamowicza w roku 2011, którego kolejno członkami zostali Bartosz Kaczorowski, Michał Magiera oraz Bartłomiej Kaniewski. Zaledwie kilka miesięcy po skompletowaniu zespołu, INSET własnym sumptem finalizuje EP zatytułowane „LAST BREATH”. Krążek zawiera 3 zróżnicowane utworów w klimacie death/thrash/prog metal.

Od momentu wydania „Last Breath”, EP zbiera bardzo dobre recenzje w prasie podziemnej i nie tylko- m.in w serwisach recenzjeplyt, metaltitans, violence-online, darkplanet, warheim, szronproductions, mrocznastrefa, pirit-of-metal, brutaleast, metalcentre, metalrulez, limiter, metalcrypt, theeyeofeverystorm oraz wielu wielu innych zarówno w kraju jak i za jego granicą.

Po licznych pozytywnych recenzjach materiału zespół podpisał kontrakt z wytwórnia LEGACY RECORDS, pod którego szyldem materiał zostaje dystrybuowany za granicą naszego kraju- głównie w Brazylii, Grecji oraz Meksyku czy Stanach.

W swojej krótkiej historii zespół zagrał wiele koncertów zarówno jako headliner, zapełniając sale klubów po brzegi, oraz jako support między innymi takich zespołów jak: Dissident, LIGHT OF DARK, Hermh, One Hidden Frame, Terrordome, Eternal Deformity oraz wiele wiele innych.

Aktualnie trwają prace nad pełnowymiarowym albumem, którego wydanie planowane jest latem.

Członkowie
Bartłomiej 'Kania’ Kaniewski 
Bartosz 'Junior’ Kaczorowski
Michał 'MiK’ Magiera
Dariusz 'Kaczor’ Kaczorowski
Paweł Adamowicz 

Więcej informacji pod adresem: 
http://facebook.com/insetpl
http://inset.net.pl/

————————–————————

Soul Collector powstał w czerwcu 2007 roku, a jego twórczość jest inspirowana dokonania thrashowych bogów takich Testament, Overkill, Exodus, Megadeth czy Metallica.
Zespół ma na koncie liczne koncerty w kraju i zagranicą u boku takich gwiazd jak Artillery, Mech, Alastor czy Horrorscope. Na przełomie kwietnia i maja, nakładem krakowskiej „Defense Rec.” ukaże się debiut kapeli, zatytułowany „Thrashmageddon”

Członkowie
Rafał „Don Vito” Halamoda
Michał „Zmarły” Halamoda
Artur „Iron” Kajzer
Mateusz „Yogi” Wajs
Dawid „Dave” Kuźnik

Więcej informacji pod adresem: 
http://facebook.com/SoulCollectorThrash

————————–————————

Zespół Earth Collapse grający metalcore został założony 01.11.2012. Inspirują się zespołami takimi jak Trivium, Caliban, Parkway Drive, Frontside, Emmure, 36 Crazyfists, Unearth. W lipcu 2013 roku został wydany singiel „Inner Storm”, a trzy miesiące później EP „New Order”. Zespół pracuje nad wydaniem albumu.

Członkowie
Paweł „KoVal” Kowalski
Mateusz „Kamelot” Maciejak 
Dawid „Padziu” Pawelec
Patryk „Potit” Malak
Mateusz „Raku” Chudzik

Więcej informacji pod adresem: 
http://facebook.com/EarthCollapseOfficial

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj