Skip to main content

Bardzo ciekawe info od Przemka Popiołka, które przytoczymy w całości:

No wiec tak, po 14 latach milczenia zasuszona mumia będzie przywrócona do życia. Nowy 10 numer INFERNAL DEATH powinien ukazać się na jesieni 2013. zawartości na razie nie zdradzam, ale będzie zacnie, oczywiście złośliwie, ciekawie jak najbardziej, czasem srogo, czasem śmiesznie. No dobra, pojawią się rozmowy z NEOLITH, Piotrem Weltrowskim, MIchałem Wardzałą, AUTOPSY, Bartem Krysiukiem, BEHEMOTH, GRAVELAND, TAARMA (Afg), Łukasz Jaszak, LUX OCCULTA itd, itp.
Całość tylko w formie papierowej, choć pewnie od razu jakiś goguś wrzuci to na jakiegoś chomika, czy innego prosiaka, ale chuj z tym- i tak ktoś to pewnie kupi- ja myślę, że 666 numerowanych kopii zainteresuje porządnych metalowców, którzy pamiętają co to kaseta magnetofonowa i ze kiedyś nie było komórek. Nie to, że piszemy o przeszłości tylko, o nie- żyjemy tu i teraz, a dawna pasja,która na nowo się pojawiła będzie jak najbardziej aktualizowana. Kto chce niech sle nagrania na stary adres czyli PP, słoneczna 6, 20-621 Lublin

Oracle
17136 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Choroszcz z debiutem

EfEf31 października 2022

Skomentuj