Skip to main content

Czy kiedykolwiek czerpaliście radość z sytuacji, kiedy inna istota ludzka uniknęła poćwiartowania na kawałki? Jeśli tak pozwólcie, że HERETIC PLAGUE zmieni ten stan rzeczy przy pomocy teledysku do Briefcase Full Of Cutlery, utwory promującego debiutancki album Context Is A Stumbling Corpse, który ukazał się nakładem SELFMADEGOD RECORDS

Łącząc szeroki wachlarz inspiracji w dziki i ekstremalny koktajl HERETIC PLAGUE został powołany do plugawego jestestwa przez gitarzystę i basistę Adama Wattsa (założyciel kultowej brytyjskiej formacji Beef Conspiracy), do którego rychło dołączył jego wcześniejszy kompan Tom Bradfield (Repulsive Dissection, Twitch of the Death Nerve, Infected Disarray, założyciel labelu Grindethic Records), który przejął stery za mikrofonem i bitami. 

Context Is A Stumbling Corpse przedstawia porażającą miksturę mrocznego i dusznego death metalu zainfekowanego grindową posoką w estetyce horroru dla fanów Nasum, Cryptopsy, wczesnego Brutal Truth, oraz Pig Destroyer. 

Album nagrany został w Grindethic HQ, zmiksowany i zmasterowany przez Toma Bradfielda, biorącego wraz z Midjourney odpowiedzialność za oprawę graficzną wydawnictwa.

Klip do Briefcase Full Of Cutlery sfilmowany i wyreżyserowany został przez sam zespół w Mill Hill Music Complex.

Teledysk można znaleźć na kanale YouTube SELFMADEGOD RECORDS pod linkiem

Tom Bradfield o Briefcase Full Of Cutlery wypowiada się następująco: „Briefcase Full Of Cutlery was one of the first tracks written by the band and the all-out death grind assault made it an obvious choice for our first promo clip. What do you keep in your briefcase? Well HERETIC PLAGUE keeps a selection of fine vintage cutlery, perfect for a bit of the old ultraviolence, and just the right fit for the average eye socket.”

Context Is A Stumbling Corpse dostępny jest poprzez sklep SELFMADEGOD RECORDS pod linkiem

Tracklista:

1. Bleeding Stump Marathon

2. All Eyes On The Grave

3. Skull Crawler

4. Context Is A Stumbling Corpse

5. Bloated. Fly-Bitten. Dead

6. Briefcase Full Of Cutlery

7. Pentangle Of Broken Teeth

8. Ubiquitous Gore

9. Grandpa’s Hammer

HERETIC PLAGUE to:

Adam Watts – gitara, bass

Tom Bradfield – wokal, bity

HERETIC PLAGUE online:

https://hereticplague.bandcamp.com
https://www.facebook.com/hereticplague

SELFMADEGOD RECORDS online:

https://www.selfmadegod.com
https://www.facebook.com/selfmadegod
https://www.selfmadegod.bandcamp.com
https://www.instagram.com/selfmadegod_records
Oracle
17070 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowe wydawnictwo Assassin

OracleOracle5 czerwca 2011

Skomentuj