Connect with us

Szukaj, a znajdziesz...

Chaos Vault

Felietony

Chaos Vault Crowdfunding: Pomóż nam stać się najlepszym polskim zinem!

Drodzy nasi!

Dziękujemy Wam wszystkim, że byliście z nami przez te wszystkie lata! Ale – musimy to powiedzieć: chcemy wkroczyć na nowy poziom. Nie chcemy już być jakimś kiepskim webzinem z trzema tysiącami lajkowiczów. Ten pomysł kiełkował w nas od długiego, długiego czasu. W końcu do niego dorośliśmy i prosimy Was o pomoc! To jak, pomożecie?

O co nam chodzi? Chcemy z Waszą pomocą zebrać trochę pieniążków. Niestety, takie czasy, że bez zastrzyków finansowych nie można się rozwijać, nie można wkładać całego serca w to co robimy. Każdy z nas ma pracę, każdy z nas ma jakieś zobowiązania – w końcu jesteśmy już dorośli. Dlatego też wyciągamy rękę po Wasze pomocne dłonie.

Ogłaszamy zbiórkę. Musimy zebrać 1 400 000 zł. Jasne, nie mało, ale przecież jesteśmy ambitni. Na co nam to potrzebne?

12 000 zł na opłacenie Internetu dla 5 piszących osób na najbliższy rok (plus przejściowa karta vip na pornhub.com)

229 000 zł na wynajem 300 m2 na ul. Miodowej 17 gdzie planujemy przenieść naszą redakcję

75 000 zł na przybudówkę w redakcji, gdzie zbudujemy sypialnię.

123 000 zł na wykupienie praw do videobloga „Recenzje z Sypialni” (drogo, ale na wszystko musimy mieć fakturę Vat)

199 000 zł na wyreżyserowanie trzydziestominutowego filmu dokumentalnego o historii Chaos Vault Webzine od zarania do dnia dzisiejszego. Reżyserem będzie Agnieszka Jańczyk, muzykę skomponuje Hesperus Dimensions, głos z offu podłoży Sławomir Nietupski

16 zł na zakup gogli, w których będziemy mogli się sfotografować na potrzeby plakatu do filmu dokumentalnego

88 000 zł na opłacenie transferu dla Adiego666 z metalorecenzje.blogspot.com do Chaos Vault Webzine (świeża krew i takie celne pióro musi znaleźć się wśród nas)

22 000 zł za nagranie półminutowej reklamy radiowej w Hertz Studio z udziałem Grzegorza Kupczyka (ex-TURBO, ex-WIEKO, ex-McDonald’s, aktualnie CETI)

2000 zł na wynajem 4 cyganów, którzy wpuszczą wpierdol dziewczynom z Pereł Metalu

8 000 zł na opłacenie streamingu live z powyższego wydarzenia

150 000 na wspólną trasę Vader, Svartidaudi i Misþyrming promującą Chaos Vault po miastach powiatowych powyżej 5 tysięcy mieszkańców.

10 000 za artykuł sponsorowany w gazetce Rossmanna zatytułowany „Chaos Vault na zawsze w podziemiu”

85 000 na preordery luksusowych wersji winylowych albumów, żebyśmy mogli recenzować jak ludzie, a nie z kiepskiej jakości mp3, bo to ni chuja nie kvltowe.

1000 zł na świece, aby kochać się przy nich (i przy blasku księżyca) z naszymi fankami

Po podjęciu takich kroków niechybnie Chaos Vault stanie się najlepszym, w pełni profesjonalnym magazynem muzycznym, a ilość dziennikarzy muzycznych w Polsce wzrośnie z liczby marnych dwóch do dumnych siedmiu!

Ale, ale… nie jest tak, że my coś od Was chcemy, a nie dajemy nic w zamian. Poniżej sprawdźcie, na co możecie liczyć przekraczając kolejne progi wpłat.

– wpłata od 1 zł do 100 zł: +1 punkt w najbliższej recenzji zespołu wskazanego przez wpłacającego

– wpłata od 100 do 120 zł: piąteczka od Mario Polańskiego na najbliższym koncercie!

– wpłata od 120 do 150 zł: ekskluzywny karnet na koncert Vader. W cenie karnetu bilet na koncert, miejsce przy barze, selfie z managerem i max dwuminutową rozmowę na temat polskiej sceny.

– wpłata od 150 do 200 zł: talon uprawniający do 20% zniżki w prowadzonym przez Pana Adama warszawskim Barber Shopie. Talon zniżkowy obowiązuje tylko na usługę laserowej depilacji moszny.

-wpłata od 200 do 300 zł: za tą niewielką opłatę zaszczycimy swoimi osobami organizowaną przez Ciebie imprezę, przynosząc wyjątkowy zestaw marynowanych ogórków i swojskiej kiełbasy.

-wpłata od 300 do 400 zł: wyjątkowa okazja do pomocy nam w pracy. Za taką wpłatę na dowolnym koncercie organizowanym przez Left Hand Sound będzie można ponosić sprzęt fotograficzny Pathologista i w trakcie pracy potrzymać mu piwo. Wejściówka free, wyjściówka we własnym zakresie.

-wpłata od 400 do 500 zł: w 27 papierowym wydaniu Chaos Vault Zine zamieszone zostaną pisemne podziękowania. Zostanie umieszczone zdjęcie wpłacającego wraz z informacjami takimi jak obwód bica i długość członka. Twoje życie seksualne powinno ulec diametralnej zmianie.

-wpłata od 500 do 1000 zł: za tą skromną kwotę wytłumaczymy dowolnemu Twojemu koledze, że powinien wyrzucił komputer z mp3 Bullet For My Valentine a zamiast tego zapełnił półki winylami Bathory

-wpłata od 1000 do 2000 zł: pierwsze, dawno wyprzedane, kultowe wydanie papierowego Chaos Vault Zina ze śladami po piwie osobiście wylanym przez wielce szanownego Pana Autora. Dla fajnych dupeczek dodatkowy autograf Pana Oracle z imienną dedykacją.

-wpłata od 2000 do 5000 zł: limitowana do 5000 sztuk, unikalna koszulka Chaos Vault, w której Twoja klata będzie wyglądać na dużo mniej zapadniętą.

-wpłata od 5000 do 10000 zł: stołek w rogu naszej przyszłej siedziby i możliwość obserwowania przez 48 godzin naszej ciężkiej pracy.

-wpłata od 10000 do 500000 zł: pisemne podziękowania od każdego z redaktorów. Napisany odręcznie list, w którym będziemy wychwalać Cię, jako najwspanialszą osobę na planecie.

-wpłata od 50000 do 100000 zł: pochwalny hymn skomponowany specjalnie na tą okazję przez enigmatycznego autora tekstów, odśpiewany we wskazanym przez Ciebie czasie i miejscu przez całą redakcję Chaos Vault .

Jeśli ktoś zdecydowałby się wpłacić całą potrzebną nam kwotę to zobowiązujemy się założyć zespół, w którym to Ty zostaniesz wokalistą. My będziemy Cie wspierać naszym talentem, ale to Ty będziesz gwiazdą. Szerokie kontakty w świecie muzycznym zapewnią nam występny na wielkich festiwalach nieomal natychmiast. Wywiady do najpopularniejszych magazynów, zaproszenia do porannych programów, wielkie gale mody i świata biznesu to Twoja przyszłość!

Taki jest nasz plan. Ty możesz być jego częścią! Wpłaty przyjmowane są na nasze konto oraz bezpośrednio u każdego z nas. Jeśli zobaczysz kogoś z redakcji na koncercie nie wahaj się podejść, uścisnąć dłoń i wcisnąć do kiszeni, choćby 100zł.

Zapisujcie się też na wydarzenie na naszym fejsbuniu! Każda nowa osoba to kolejna szansa na rozwój naszej inicjatywy. Wystarczy kliknąć w ten link!

Dzięki Wam Polski Metal będzie silniejszy niż kiedykolwiek!

Hails!

17925234-beggar-Stock-Vector-poor-man-cartoon

Oracle
Autor

12610 tekstów dla Chaos Vault

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

1 komentarz

1 Comment

  1. Avatar

    rozwolnienie

    3 kwietnia 2016 at 13:25

    he he interesujące

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kejosowe miejsce spotkań

Powiedzieli...

Polecamy jeszcze

Newsy

  W wieku 45 lat odszedł Timo Ketola, fiński autor grafik. Timo stworzył okładki dla takich zespołow jak Antaeus, Chapel of Disease, Dead Congregation,...

Newsy

Połączone siły Ouroboros i Pestis Spiritus ! Split-zine w duchu podziemnego Black Metalu przeciwko nowoczesnemu Światu. OUROBOROS nr 2 Obszerna recenzja i komentarz do...

Newsy

19 pażdziernika nakładem Devoted Art Propaganda ukaże się spilt Gruzji z rosyjskim Neon Scaffold. Materiał będzie nosił tytuł „Konflikt” i ukaże się na 12″...

F-J

Wydawca: Black Death Production I cyk kolejny debiut wpadł mi w łapska. Tym razem EPka włoskiego Ghostlord „Abyssic Death Masters”. I przyznam, że tytułowe...

Copyright © 2004 - 2020 Chaos Vault