Connect with us

Szukaj, a znajdziesz...

Chaos Vault
zeal i adoror

Zeal & Ardor, Sooma i Ketha w Gdańsku, Warszawie i Krakowie

5.12. Gdańsk, B90
6.12. Warszawa, Proxima
7.12. Kraków, Kamienna12
🇵🇱 Od czasu ukazania się ich przełomowego singla „Devil Is Fine” i premiery debiutanckiego albumu, Zeal & Ardor nie przestaje zaskakiwać. Muzyka zespołu to fuzja brzmień względnie niekompatybilnych i przekaz bez eufemizmów, a koncerty to widowiska pełne pasji, energii i talentu.
Supportem koncertów grupy będzie alternatywno-rockowe trio z Zurycha – Sooma, a gościem specjalnym koncertów w Polsce – Ketha.
🇬🇧 Zeal & Ardor will perform three shows in Poland with Sooma as their supporting act and Ketha as their local special guest.
🎸 𝗭𝗘𝗔𝗟 & 𝗔𝗥𝗗𝗢𝗥 🇨🇭 industrial metal, blackgaze, awant-garde:
Projekt łączący wpływy spirituals, black metalu i różnych odchyłów elektroniki, który docelowo powstał jako forumowy żart? Tu mogło nie wyjść nic, a wyszło wszystko. Zeal & Ardor już od momentu debiutanckiego „Devil Is Fine” wciąż zaskakuje słuchaczy, wrzucając do przepastnego wora inspiracji wszystko, co akurat ma pod ręką.
W takich sytuacjach dosyć łatwo o przesyt, lecz ansambl sterowany przez Manuela Gagneuxa traktuje eklektyzm jedynie jako jeden ze środków, nie cel sam w sobie. Kluczem tej muzyki pozostaje diabeł wywoływany na różne sposoby, bo jak wiadomo, to postać wielowątkowa, więc posiadająca więcej niż jedną twarz.
Nowy krążek Zeal & Ardor – zatytułowany po prostu „Zeal & Ardor” – kontynuuje udaną pasję załogi Manuela Gagneuxa, a brytyjski Metal Hammer przyznał płycie zaszczytne miano jednej z najlepszych wydanych w pierwszym półmetku 2022 roku. Nałóżcie swoje szaty, wyciągnijcie kandelabry z szafy i wyruszcie ze szwajcarskim składem na wycieczkę do tych mniej obleganych zakamarków piekła.
🎸𝗦𝗢𝗢𝗠𝗔 🇨🇭 alternative rock:
Sooma to muzyka, której wyjątkowo często potrzeba każdemu z nas. Nie ekstremalny do granic metal, nie eksperymentatorstwo, a oszalały rock alternatywny, w którym hałas i hity stanowią jedność. Ponadto Szwajcarzy raczej nie lubią się ceregielić, bo wolą bezpośredniość – przester rozkręcony na maksa, noiserockowo/punkowe riffy bzyczące przez cały czas, a na to oczywiście zamaszysty refren i podejście w stylu “walcie się”. Czy nie za ten element buntu i niebezpieczeństwa pokochaliśmy rocka? Oczywiście, że pokochaliśmy, dlatego biegnijcie pod scenę posłuchać numerów tych trzech zawadiaków. Nie pożałujecie.
🎸𝗞𝗘𝗧𝗛𝗔 🇵🇱 alternative, experimental metal:
Ketha zawsze byli zjawiskiem dla nielicznych, ale o kapeli jest obecnie głośniej niż kiedykolwiek, bo rządzi nią jeszcze większa pasja, a do tego numery lepsze, niż kiedykolwiek. Ich muzyka to wciąż dziwaczny, najczęściej wymykający się definicjom metal, ale bardziej skondensowany. Dzisiejszym wcieleniem Kethy rządzi gęsty trans i pulsujące partie, a rytmiczne połamańce wciąż występują, choć ustępują sile rozbujanego riffu. Sami określają swoją twórczość mianem muzyki dla umierającego świata.
🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
https://ebilet.pl
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

gru 05 - 07 2022

Czas

17:00 - 23:00

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *