Connect with us

Szukaj, a znajdziesz...

Chaos Vault
warbringer pl

Warbringer, Evil Invaders i Schizophrenia w Warszawie i Krakowie

3 kwietnia 2023 – Warszawa, Hydrozagadka
4 kwietnia 2023 – Kraków, Kamienna 12
🇵🇱 Warbringer i Evil invaders zagrają dwa koncerty w Polsce w ramach wspólnej trasy „The Ravaging Europe Tour 2023”. W roli supportu wystąpi Schizophrenia.
🇬🇧 Warbringer & Evil Invaders will play two shows in Poland during their co-headline tour. Their supporting act will be Schizophrenia.
🎸 𝗪𝗔𝗥𝗕𝗥𝗜𝗡𝗚𝗘𝗥 🇺🇸 thrash metal:
Thrash to gatunek sprawiający młodzieńczą frajdę, zachęcający do zabawy i porażający wściekłą energią każdego, kto zetknie się z nim choć raz, ale także przestrzeń do ambitnych poszukiwań. Warbringer zaczynali tak, jak nakazywała biblia gatunku: komiksowa okładka, pęd przed siebie i maksimum energii. Z czasem jednak Amerykanie dorzucali do swojej mikstury więcej elementów, a ich thrash nie tracił na sile, lecz zyskiwał na ciekawości. Tutaj wrzucili progresywną wstawke, gdzieś indziej stanęli jedną nogą w przepastnej czeluści death metalu – maksymalnie otwarta głowa przy wierności gatunku. Oni nigdy nie wyrzeką się korzeni, lecz zawsze z chęcią urozmaicą je czymś nowym. “Weapons of Tomorrow” z 2020 roku potwierdza to najlepiej, jak się da. Ten nurt może mieć różne etapy popularności, ale nie umrze nigdy. Warbringer udowadnia, że czasy się zmieniają, lecz ekran z “Bonded by Blood” i nieskazitelnie hi-topy zawsze będą w cenie.
🎸 𝗘𝗩𝗜𝗟 𝗜𝗡𝗩𝗔𝗗𝗘𝗥𝗦 🇧🇪 thrash metal:
Już od debiutanckiego “Pulses of Pleasure” muzycy zaskarbili sympatię młodocianych thrasherów, bo grają tak autentycznie i żarliwie, jakby jutra miało nie być. Gdybyście nie widzieli ich zdjęć, można by pomyśleć, że ci kolesie zasuwają w dżinsowych katanach oblepionych naszywkami dzień w dzień – nawet podczas uroczystości rodzinnych! Mimo wszystko żarty na bok: Evil Invaders to ten thrash, który wszyscy pokochaliśmy. Są w nim melodyjne solówki, jest pokonywanie prędkości światła i liczne aluzje heavymetalowe. Nie możecie tego przegapić, jeśli znacie debiut Vio-Lence na wyrywki, a dyskografię Agent Steel puszczacie co noc do snu.
🎸 𝗦𝗖𝗛𝗜𝗭𝗢𝗣𝗛𝗥𝗘𝗡𝗜𝗔 🇧🇪 death metal, thrash metal:
Tegoroczni debiutanci ze Schizophrenii skupiają się na tym wycinku lat 80., gdy death metal powoli formował swoją definicję, dlatego rozpierała go fermentująca żółć i chęć zniszczenia wszystkiego w promieniu kilometra. Mówiąc bardziej obrazowo: wyobraźcie sobie, jakby przy piwku spotkały się Pestilence z “Consuming Impulse” i najwcześniejsze Morbid Angel, a zza baru podglądałoby je Death na etapie “Leprosy”. Schizophrenia siecze bez ustanku, a “Recollections of the Insane” zmiata z planszy bez pytań i zbędnego tłumaczenia się.
🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

kw. 03 - 04 2023

Czas

18:00 - 23:00

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *