Skip to main content
tenebris

Data

lis 25 2022
Expired!

Czas

18:00 - 23:00

Tenebris, Sunday At 9 i Interferences w Bydgoszczy

Koncert trzech progresywno metalowych kapel w Bydgoszczy ?

Wiatrakowa Klub
TENEBRIS
Łódzki przedpotopowy zespół piszą o nim że progress i metal słychać to różnie zależy kto akurat jest w składzie.
A obecnie jest zacnie Grześ perkusja Bartek bas Przemo gita i Szymon wokal i gita. Należałoby dodać że teraz zespół wciągnął w służbę metalu polskich wieszczy, Kochanowski, Słowacki, Mickiewicz niby nic już do gadania nie mają ale jednak mimo że zza grobu ich słowa wciąż niosą moc.
https://www.facebook.com/TenebrisAlpha
SUNDAY AT 9
Jesteśmy trójmiejską kapelą wykonującą muzykę wpisującą się w ramy szeroko pojętego metalu, z wyraźnymi wpływami groove metalu i metalu progresywnego. Działalność zespołu została zapoczątkowana zimą 2017. Na przestrzeni lat członkowie zespołu się zmieniali aż w końcu w 2021 ukształtował się stały skład w którym zaczęliśmy przygotowywać materiał na pierwszą płytę.
INTERFERENCES
Jesteśmy trójką przyjaciół z Bydgoszczy wykonujących instrumentalną muzykę modern death metalową. Wzorujemy się na twórczości takich zespołach jak Jinjer, Meshuggah czy Gojira.
Zespół tworzą:
Jonasz Nicpoń (gitara) Michał Mijal (bass)
Max Matusewicz (perkusja)
Jesteśmy mocno zaangażowani w pracę nad debiutancką płytą, nagrania już na finiszu! Mamy na koncie wydany singiel, wkrótce premiera kolejnego. Jesteśmy gotowi grać jako support, ale mamy także gotowy set na solowy koncert. Nasze spotkania z publicznością są bardzo energetyczne i spotykają się z żywą, pozytywną reakcją ze strony odbiorców! Bardzo nam zależy żeby budować swoje doświadczenie na scenie, a przez to wypracować markę zespołu i docierać z naszą muzyką do coraz szerszego grona fanów!
YouTube – https://www.youtube.com/channel/ UCA4pKYgPtxzKT3u8T3_clrA
Spotify – https://open.spotify.com/artist/7p1mpEFs1UMrZvNlsvRI3v? si=QhmCPpjSRd21zSMLonCQMg&utm_source=copy-link&nd=1

Skomentuj