Skip to main content
rotting trzy koncerty

Data

lis 12 - 14 2021
Expired!

Czas

18:00 - 23:00

Rotting Christ we Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku

Po ogromnym sukcesie wrześniowych koncertów w Katowicach i Warszawie, legenda helleńskiego metalu – Rotting Christ powraca do Polski na zaproszenie Black Silesia Productions na kolejne trzy koncerty zamykając tym samym swą europejską trasę w czasach pandemii.
Rotting Christ fanom metalu w kraju nad Wisłą znany jest doskonale – Sakis Tolis nigdy nie zapomniał o polskich fanach, którym jeszcze w latach 80′ wysyłał pierwsze demówki zespołu i od których regularnie otrzymywał słowa wsparcia i uznania
Rotting Christ ma na koncie 13 pełnych płyt, szereg kompilacji, Ep-ek i splitów oraz niemalże niezliczoną ilość koncertów w naszym kraju, które zawsze przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem.
Ciekawostką jest fakt, że krakowski koncert udało nam się połączyć z finałowym koncertem trasy Ravens Of Dispersion over Poland 2021 z udziałem Deus Mortem Official, Stillborn i Impure Declaration, co czyni z tego sobotniego wieczoru wydarzenie wyjątkowe.
Podczas koncertu w Gdańsku Greków supportować będzie Angrrsth, natomiast podczas koncertu we Wrocławiu – Angrrsth i Shodan.
Na koncerty zaprasza Black Silesia Productions we współpracy z Ready To Rock oraz Blackened Art (koncert we Wrocławiu).
Bilety już w sprzedaży

Skomentuj