Skip to main content
rotting christ katowice

Data

wrz 23 2021
Expired!

Czas

18:00 - 23:00

Rotting Christ w Katowicach

Legenda helleńskiego metalu – Rotting Christ, już we wrześniu zagra w katowickim klubie P23 Katowice!
Rotting Christ fanom metalu w kraju nad Wisłą znany jest doskonale – Sakis Tolis nigdy nie zapomniał o polskich fanach, którym jeszcze w latach 80′ wysyłał pierwsze demówki zespołu, a od których regularnie otrzymywał słowa wsparcia i uznania.
Tym razem zespół wyrusza w trasę w dosyć nietypowych realiach, jedno natomiast było pewne – na ich trasie nie mogło zabraknąć Polski!
Rotting Christ ma na koncie 13 pełnych płyt, szereg kompilacji, Ep-ek i splitów oraz niemalże niezliczoną ilość koncertów w naszym kraju, które zawsze przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem.
Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że podobnie będzie i tym razem – tym bardziej, że koncert odbędzie się w samym centrum Górnego Śląska – w katowickim klubie P23 Katowice, sprawdzonym po wielokroć przy okazji imprez pod szyldem „Black Plague”.
Nawiasem mówiąc – ostatnia tego roku edycja The Return Of The Black Plague II: Schirenc Plays Pungent Stench / Sodomizer / 21.08.2021 / Katowice z iście unikatowym i zarazem międzynarodowym składem, odbędzie się już za tydzień, w tym samym miejscu.
Rotting Christ (black metal, gothic metal, melodic black metal).
Sprawdź, jeśli lubisz: Varathron, Samael, Septicflesh, Moonspell, Tiamat.
+ support
ul. Porcelanowa 23, Katowice
23 września 2021
Start: 19:00
75 zł (przedsprzedaż)
85 zł (w dniu koncertu)
Na koncert zapraszają Black Silesia Productions oraz Ready To Rock RTR.

Skomentuj