Skip to main content

Data

sty 22 2022
Expired!

Czas

18:00 - 23:00

Night Of The Reaper: Brüdny Skürwiel, Aquilla, Sznur, Okrütnik w Chorzowie

Black Silesia Productions prezentuje: NIGHT OF THE REAPER!
Wciąż odwoływane coraz to kolejne koncerty artystów zagranicznych nie pozostawiają wątpliwości – tej zimy pewność możemy mieć jedynie wobec koncertów z wyłącznie polskim line-upem.
Nie zwlekając więc dłużej i póki to możliwe – zapraszamy na kumulację bluźnierstwa, nieświętych zaklęć i opowieści nie z tego świata; a wszystko to w chorzowskiej kultowej Leśniczówce, znajdującej się w Parku Śląskim na granicy Chorzowa i Katowic.
Tego wieczoru supportów nie będzie.
Zagrają dla Was:
Brüdny Skürwiel [filthy blashphemous black/thrash] – nie ma sensu się rozpisywać, Skürwiele grają u siebie, można być więc pewnym, że bluźnierstw i alkoholu tego wieczoru nie zabraknie.
Brüdny Skürwiel „Thrashfire!”
https://www.youtube.com/watch?v=_cYwhtEEfaA
Aquilla [heavy metal] – jedna z czołowych młodych polskich załóg grających klasycznie udowadnia, że w kraju ekstremalnym metalem płynącym da się grać klasyczny heavy metal na światowym poziomie. NWOTHM miesza się tutaj z odrobiną speed metalu, a wszystko to pięknie osadzone w stylistyce lat 80′ i przyprawione futurystyczną wizją gatunku ludzkiego.
Aquilla „Saviors Of The Universe”
https://youtu.be/tXuM51ZR5rk
Okrütnik – niezwykle młody zespół, który niezwykle namieszał na scenie swoją pierwszą pełną płytą. Na Śląsku jeszcze nie grali, najwyższa więc, kurwa, pora.
Okrütnik „Legion Antychrysta”
https://youtu.be/20wr8wkk9KY
Sznur [black metal] – prosty, wulgarny i zarazem zuchwały do granic możliwości klasyczny black metal i zarazem podopieczni Godz Ov War Productions.
Sznur „Dom Człowieka”
https://youtu.be/DL9H3VtoJFM
Bilety:
Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe
Aleja Muzyków 1
41-500 Chorzów

Skomentuj