Connect with us

Szukaj, a znajdziesz...

Chaos Vault
Monstrositu

Monstrosity, Origin, Reject the Sickness, Intrepid w Poznaniu

Massive Music i Left Hand Sounds zapraszają na jedyny polski przystanek na trasie Monstrosity i Origin, czyli MONSTERS OF DEATH!
29.01.2023 Poznań, Tama
bilety dostępne w sieci Ticketos:
100zł (przedsprzedaż)
120zł (w dniu koncertu)
pod linkiem: https://ticketos.pl/promotor/128/left-hand-sounds
Florydzka bestia Monstrosity powraca wraz z death metalowym Origin oraz supportami Reject the Sickness i Intrepid w ramach specjalnej trasy, świętującej 30-lecie debiutanckiej płyty „Imperial Doom”.
Monstrosity – death metalowi wyjadacze z Tampy na Florydzie świętują 30-lecie swojego istnienia. Ich pierwsza płyta „Imperial Doom” uznawana jest za jeden z ważniejszych albumów death metalowych lat 90-tych. Monstrosity to także zespół, z którego wywodzi się George „Corpsgrinder” Fisher, wieloletni wokalista Cannibal Corpse. To właśnie jego charakterystyczny głos możemy usłyszeć na pierwszych materiałach Monstrosity. Mimo wielu zmian składu Montrosity wciąż udowadnia, że wie, jak gra się staromodny death metal, czego najlepszym dowodem jest ich ostatni album „The Passage of Existence” wydany w 2018 roku. Setlista zespołu obejmie nie tylko klasyki z całej ich trzydziestoletniej kariery, ale także specjalny set z płyty „Imperial Doom”, która świętować będzie swoje 30-lecie.
Monstrosity – Imperial Doom
https://www.youtube.com/watch?v=8S5PCFJpVk4
Origin – kosmiczny death metal? Proszę bardzo. Amerykanie z Origin będą promować swoje najnowsze wydawnictwo „Chaosmos”, będące podsumowaniem 25-letniej kariery zespołu. Doświadczeni muzycy, związani z takimi zespołami, jak Hate Eternal, Gorguts, czy Dying Fetus na pewno rozgrzeją polską publikę do czerwoności. Najnowszy album grupy zebrał dotychczas same dobre recenzje, jednak największym sprawdzianem, będzie występ na żywo przed polską publiką!
Reject the Sickness – belgijscy metalcorowcy, występując już 15 lat przed publicznością, dorobili się pięciu wydawnictw. Grając na europejskich trasach, między innymi z Vaderem, zdobyli spore doświadczenie na deskach największych klubów w Europie. Tym razem Polska, tym razem Poznań.
Intrepid – młoda krew estońskiego death metalu. W 2020 roku zadebiutowali ze swoją pierwszą płytą „Unused Imaginative Capacity”, którą można zaliczyć do co najmniej udanych. Jak zaprezentują się na jedynym przystanku w Polsce w Poznaniu? Mamy nadzieję, że co najmniej tak dobrze, jak na płycie!
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

st. 29 2023

Czas

18:00 - 23:00

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *