Skip to main content
krzta

Data

paź 07 2022
Expired!

Czas

15:00 - 23:00

Krzta, Ketha i Bother we Wrocławiu

PIRANHA MUSIC PREZENTUJE:
Koncert w ramach trasy promującej nowy album olsztyńskiej KRZTY! Jesienią potężne trio ponownie wyruszy w Polskę, by zagrać kilka koncertów w miastach, które ominęła wiosenna część trasy. Towarzyszyć im będą fenomenalni goście, którzy dopełnią dzieła zniszczenia.
__________________________
SZCZEGÓŁY:
NOWA DATA: 7 października 2022, godz. 20:00
Miejsce: Klub Liverpool – ul. Świdnicka 37, Wrocław
Bilety:
30 PLN na GoOut.net
40 PLN – w dniu koncertu
UWAGA: Bilety z poprzedniego terminu zachowują ważność!
__________________________
▶ KRZTA (mathcore, sludge, noise / Olsztyn)
https://www.facebook.com/krztaband
https://www.instagram.com/krzta_band/
https://krzta.bandcamp.com/
Sensacyjne i energiczne trio z Olsztyna powstałe w 2015 roku. Ich muzykę można określić jako mathcore, jednak nie stronią od czerpania inspiracji z innych gatunków, szczególnie noise rocka i sludge metalu. Po dwóch latach działalności wydali świetnie przyjęty w metalowym podziemiu album zatytułowany po prostu „Krzta” (Green Lungs Records). W 2021 roku warmińskie trio zasiliło szeregi niezależnego labelu i agencji z Torunia, Piranha Music, w którego barwach wyszedł ich drugi album, zatytułowany „ŻÓŁĆ.NISZCZENIE.ZGLISZCZE”. Nowe dzieło zespołu to ponad 40 minut muzyki, w której KRZTA sięga po sprawdzone na debiucie elementy, wprowadzając w nie jednak zupełnie nową jakość i brzmienie. Burząca ściany sekcja rytmiczna, połamane rytmy, potężne riffy i oczywiście agresywnie wykrzyczane teksty w języku polskim.
▶ KETHA (avantgarde metal / Kraków)
https://www.facebook.com/kethaofficial
https://www.instagram.com/kethaband/
Autorzy pięciu wydawnictw eksplorujących granice ciężkiego grania. Debiutancki album „III-ia” ukazał się w 2008 roku w barwach Debello Recordings (US). Do 2018 roku Ketha nagrała cztery wydawnictwa, każdorazowo zbierając znakomite recenzje. W 2022 roku zespół został zreaktywowany zapowiadając wydanie nowego materiału, zaplanowanego na 22 X 2022 pełnometrażowego „Wendigo”.
▶ Bother (mathcore, hardcore / Wrocław)
https://www.facebook.com/bthrband
Wrocławskie trio reprezentujące nurty chaotic hardcore/mathcore. Połamane kompozycje poprzeplatane są tu agresywnymi, hałaśliwymi riffami i melodyjnymi wstawkami. Wszelkie chwyty dozwolone. Będzie to ich pierwszy koncert!

Skomentuj