Skip to main content
grave miasma poznań

Data

mar 24 2022
Expired!

Czas

18:00 - 23:00

Grave Miasma, The Ruins of Beverast i Fuoco Fatuo w Poznaniu

Manufaktura dźwiękowych misteriów Left Hand Sounds z dumą prezentuje polski przystanek trasy „Abyssal Grimoires 2022”. Rytuały odprawią THE RUINS OF BEVERAST, GRAVE MIASMA oraz FUOCO FATUO. Cała nieświęta trójca zaprezentuje się ze świeżo wydanymi albumami na swym koncie!
Magiczna księga zostanie otwarta 24 marca 2022 r.
THE RUINS OF BEVERAST
Powstały na początku 2003 roku moloch za pośrednictwem Van Records wydał już sześć pełnych albumów. „The Thule Grimoires” to najnowsze dzieło kontynuujące dźwiękową wędrówkę po mrocznych bezdrożach. Sześć potężnych hymnów wojny przeciwko jadowitym i robaczywym intruzom pochodzenia ludzkiego. Potężne i ponure pieśni, wzbogacone chorobliwymi melodiami, osadzone w surrealistycznych dźwiękowych pejzażach. To będzie niesamowite dźwiękowe misterium!
f: https://www.facebook.com/The-Ruins-Of-Beverast-116265971848680
y: https://www.youtube.com/watch?v=Nd2EOKgxV_M
b: https://theruinsofbeverast.bandcamp.com
GRAVE MIASMA
Anglicy zaprezentują swoje ostatnie dzieło „Abyss of Wrathful Deities” sygnowane znakiem jakości Sepulchral Voice Records. Zespół z niesłychaną konsekwencją eksploruje istotę i naturę Śmierci. Monumentalny i mroczny Death Metal, zakorzeniony w fascynacji tajemniczymi tybetańskimi obrzędami pogrzebowymi i szamańskimi wyprawami do innych wymiarów. Świetnie przyjęty przez wyznawców kultu śmierci krążek z całą pewnością nie rozczaruje swym koncertowym wykonaniem. Zabrzmią niepowtarzalnie, tylko jak GRAVE MIASMA!
f: https://www.facebook.com/gravemiasma
y: https://www.youtube.com/watch?v=mzjidD9NptM
b: https://gravemiasma.bandcamp.com
FUOCO FATUO
Stawkę uzupełnią włosi pochodzący znad upiornych jezior Varese. Zaczynali jako okultystyczny i opresyjny zespół Death/Doom z niesamowitą i ponurą atmosferą. Najnowszy, pełny krążek „Obsidian Katabasis” sygnowany przez Profound Lore Records to potężny i duszny Funeral Doom Metal lejący się strumieniami nieprzeniknionej czarnej magmy. Ekstremalna esencja doomu pochłonie wszystko w swoim zasięgu. Towarzystwo w jakim dotychczas grali mówi samo za siebie: Yob, Esoteric, Ash Borer, Evoken, Hooded Menace i Necros Christos!
f: https://www.facebook.com/FUOCO666FATUO
y: https://www.youtube.com/watch?v=VfoBaI4Pj3s
b: https://fuocofatuo.bandcamp.com/

Skomentuj