Skip to main content

Data

mar 29 2024
Expired!

Czas

18:00 - 23:00

Czarna Wielkanoc vol. I: Gallower, Night Lord, Grób, Deviation i Hadesalia w Katowicach

CZARNA WIELKANOC vol.1

Zagrają:

GALLOWER – zrobi rozgrzewkę przed czerwcowym koncertem z SABBAT i GRUESOME. Zespół zapowiada, że występ na czarnej wielkanocy będzie jednym z dwóch koncertów, które zagrają w tym roku na swojej ziemi, a jednoczenie przed wejściem do studia w celu nagrania nowego albumu.

Witching Metalowe power trio z czarnej stolicy Polski. Od 2015, wydali 2 dema, album”Behold The Realm of Darkness” I w zeszłym roku EP „Eastern Witchcraft”, wykutą w sojuszu z Dying Victims Productions.
Banda miesza Thrash, Black oraz Speed Metal terroryzując świat oldschoolowym brzmieniem I tekstami opowiadającymi historię średniowiecznej krainy – Galloweru.
Dzielili scenę z hordami takimi jak: Nifelheim, Satan, Blasphemy, Hellripper, Vulcano, Bütcher, Deathhammer i wieloma innymi. Jeśli więc, twoje głośniki płoną od rzygów Venom, Destruction, Sabbat czy Sodom, zakładaj bullet belta i łap pochodnię.
Polowanie na wiedźmy się zaczęło.

NIGHT LORD – powraca!!!
Speed Metalowe Commando skrywające swoje ostrze pod osłoną mroku. Pierwsze wzmianki o czterech jeźdźcach pochodzą z 2018 roku, kiedy kawaleria wypuściła na świat demo. Po perturbacjach w składzie Night Lord powrócił w 2022 roku z pełnoprawnym krążkiem „Death Doesn’t Wait” wydanym nakładem Ossuary Records.

GRÓB – przyjdą do was z melin i piwnic, z ciemnych wrocławskich ulic!!! Zgniotą Was swoją mieszanką Thrash Metalu i Rock’n’Rolla rodem z lat 80. Na koncie dwie demówki i dwie epki, które już dobrze namieszały w podziemiu.

DEVIATION – obchodzi w tym roku swoje 15-lecie, a w marcu pojawi się ich nowy genialny album „Lair of Suffering”. Przygotujcie się na konkretny death metal.

HADESALIA – to nowy band na śląskiej scenie, grający death/thrash metal. Chłopaki mają już kilka świetnych koncertów na koncie.

PUB KORBA UL. ZŁOTA 1, KATOWICE
29.03.2024 – GODZ: 18:30

Skomentuj