Connect with us

Szukaj, a znajdziesz...

Chaos Vault
archgoat

Archgoat, Whoredom Rife oraz Theotoxin w Krakowie i Warszawie

Archgoat wystąpi w Polsce podczas swojej headlinerskiej trasy, promującej album “Worship The Eternal Darkness” (2021, Debemur Morti Productions). Gościem specjalnym Finów będzie grupa Whoredom Rife, a w roli supportu zaprezentuje się Theotoxin.
Koncerty zespołów odbędą się kolejno: 10 grudnia 2022 roku w krakowskim Kwadracie oraz 11 grudnia w klubie Hydrozagadka w Warszawie.
🇬🇧 Archgoat will perform in Poland during the headlining tour promoting their album 'Worship The Eternal Darkness’ (2021, Debemur Morti Productions). Archgoat’s special guest will be Whoredom Rife and as a support we’ll guest Theotoxin.
All bands will play consecutively: on the 10th of December in Kwadrat, Cracow and on the 11th of December in Hydrozagadka, Warsaw.
Bilety dostępne na: | Tickets are available at:
🎟 https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
Przypominamy! ♻️ Nie musisz drukować biletu – przy wejściu na koncert możesz okazać kod kreskowy na ekranie telefonu.
[PL] Uwaga! ! ⚠ Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. knockoutmusicstore.pl oraz ebilet.pl!
[ENG] Attention! ⚠ Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are knockoutmusicstore.pl and ebilet.pl!
🎵 ARCHGOAT (Finlandia) death/black metal:
Lord Angelslayer (gitara basowa, śpiew) i Ritual Butcherer (gitary), którzy są braćmi bliźniakami z fińskiego Turku, odpowiadają za powstanie w 1989 roku formacji Archgoat. Zespół, mówiąc bardzo delikatnie, nie pała sympatią do religii, która ma swoje centrum w Watykanie.
Istnienie Archgoat dzieli się na dwa okresy. Pierwszy zakończył się w 1993 roku, gdy zespół miał na koncie dwie demówki i EP-kę, a drugi rozpoczął się oficjalnie w roku 2004. Od tego momentu Arcykozioł nagrała parę dużych płyt, sporo EP-ek i splitów, a przede wszystkim wielokrotnie zaprezentowała swoją muzykę, będącą wściekłym połączeniem death i black metalu, poza granicami Krainy Tysiąca Jezior. Również w Polsce. Braci od 2017 roku wspiera na bębnach Goat Aggressor, który naprawdę nazywa się Tuukka Franck. Jego grę słychać już na wydanym w 2018 roku albumie „The Luciferian Crown”.
🎵 WHOREDOM RIFE (Norwegia) black metal:
Whoredom Rife to powstały w 2014 roku w norweskim Trondheim duet, który tworzą były pałker Keep Of Kalessin Vegar Larsen, w duecie posługujący się ksywką V. Einride, oraz wokalista K.R, czyli naprawdę Kjell Rambeck. Wspólnie panowie tworzą przekonujący black metal, serwując go zarówno z norweskimi, jak i z angielskimi tekstami.
Dwa lata po powstaniu kapela zadebiutowała imienną, czteroutworową EP-ką. Słychać na niej wyraźne wpływy rodaków z Mayhem, którzy w Trondheim znaleźli miejsce, które ozdobiło okładkę kultowego „De Mysteriis Dom Sathanas”. Whoredom Rife nie zwalniał tempa i w kolejnych dwóch latach wydał duże płyty. Zebrały one sporo pochwał. Głównie za wyrafinowanie i przemyślane kompozycje, utrzymane w mrocznym, chłodnym klimacie. Pandemiczny 2020 rok przyniósł split Whoredom Rife z Taake oraz samodzielną, dwuutworową EP-kę „Ride The Final Tide”.
🎵 THEOTOXIN (Austria) black metal:
Gramy wyłącznie czysty black metal – twierdzą z przekonaniem muzycy austriackiej formacji Theotoxin, opisując jeden ze swoich profili w sieci. I trzeba przyznać, że kapela, która powstała w Wiedniu, w 2016 roku, nie kłamie.
Kwintet w ciągu czterech lat wypuścił na świat trzy znakomite, wypełnione piekielnymi dźwiękami duże płyty. Specjalnością Theotoxin są blackowe petardy, w ekstremalnym tempie, na tematy okołoreligijne i okołopiekielne. Jednak nie tylko to potrafią, na co dowód dali, choćby na trzecim albumie „Fragment : Erhabenheit” w postaci monumentalnego ośmiominutowego utworu „Prayer”. W ich black metalu słychać echa norweskich mistrzów z 1349, Gorgoroth, rodaków z Belphegor, a także Thorns, czy Ved Buens Ende, jeśli chodzi o atonalne gitarowe riffy. Theotoxin tworzą ewidentnie przykładający dużą wagę do wizualnej strony funkcjonowania kapeli (zdjęcia, okładki, klipy) panowie: Joachim Tischler (gitara basowa), Flo Musil (perkusja), Fabian Rauter (gitary), Martin Frick (gitary) oraz kapitalny wokalista Ragnar. Koniecznie trzeba mieć na nich oko.
Zagrają:
ARCHGOAT (Finlandia) death/black metal
+
Whoredom Rife (Norwegia) black metal
Theotoxin (Austria) black metal
Kiedy: 11 grudnia (niedziela) 2022
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Kiedy: 10 grudnia (sobota) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety dostępne na: | Tickets are available at:
🎟 https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
🎟 https://ebilet.pl
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

gru 10 - 11 2022

Czas

18:00 - 23:00
Kategoria

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *