Connect with us

Szukaj, a znajdziesz...

Chaos Vault
antidome

Antigama i Terrordome na trasie po Polsce

Tej jesieni Polska zapłonie od piekielnej mieszanki grindcora i thrashu. Wspólną trasą Antigama i Terrordome udowodnią, że da się grać jeszcze szybciej i jeszcze wścieklej. Bandy ze stajni Selfmadegod szykują jatkę w 7 miastach, by promować swoje najnowsze albumy. Nie przegapcie okazji, by zobaczyć zespoły, które rozgrzewały publikę na całym świece.

O zespołach:

 

Od 22 lat Antigama tworzy nieskrępowany awangardowy grindcore. Zespół wystąpił na wielu imprezach m.in Obscene Extreme, Brutal Assault, Metalfest, Netherlands Deathfest, Metalmania czy amerykańskich Maryland Deathfest i California Deathfest. Antigama wspierała i grała z takimi zespołami jak Napalm Death, Nasum, Enemy Soil, Decapitated, Fuck the Facts, Drugs of Faith, Today is the Day, Dying Fetus, Noisear, Agoraphobic Nosebleed, Brutal Blues, Vader etc. „Whiteout” to ósme pełne wydawnictwo Antigamy zawierające pierwotną energię okraszoną nowoczesnymi ramami i zaawansowanym wyrafinowaniem. To jedenaście szybkich, bezpośrednich i bezkompromisowych utworów, z atmosferą ludzkiego regresu i zapaści.

 

FB: https://www.facebook.com/Antigama

Sklep: https://selfmadegod-store.pl

 

Terrordome to polski zespół thrash metalowy. Ich muzykę cechują szybkość i agresja. Od 2005 roku zespół zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthraxem, Sepulturą, Destruction, D.R.I., Whiplashem, Ratos de Porão i Vaderem oraz miał okazję zagrać na wielu festiwalach, takich jak Obscene Extreme, True Thrash Fest Japan, Metalmania czy Metalfest.

 

FB: https://www.facebook.com/terrordomeband

Strona: https://terrordome.net

Sklep: https://store.terrordome.net

 

CZW, 10.11 – Gdańsk, Wydział Remontowy https://fb.me/e/1WEaj9egZ

PT, 11.11 – Słupsk, Motor Rock Pub https://fb.me/e/1OSt8564r

SOB, 12.11 – Łódź, Dom https://fb.me/e/2i2FfumnR

ND, 13.11 – Warszawa, Voodoo Club https://fb.me/e/3EIjIrSrY

PT, 9.12 – Częstochowa, Muzyczna Meta https://fb.me/e/3YjX2BFR5

SOB, 10.12 – Kraków, Klub Zaścianek https://fb.me/e/2Td5d5ZMk

ND, 11.12 – Katowice, Katofonia https://fb.me/e/5aAbGI9sl

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

gru 09 - 11 2022

Czas

08:00 - 18:00

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *